Betrapt Van Leendert Transport BV Uw adres voor: containers 6 firn 35 m3 plateau's verhuur magazijncotitainers auto met kraan levering zand en grind grondwerken sloopwerken bestratingen (inter)nationaal transport w verfiuur verreiker - 14 - Teen het senioren 1 team afdeling korfbal bij Trims en Jac zat na de bloedige strijd tegen DES, kwam Jac met benedenstaande advertenties aanzetten. Lon- neke had als reden voor het plaatsen van de advertentie dat ze tekort komt en Joan verklaarde dat het altijd wel handig is om er één achter de hand te heb ben voor het geval dat. Dat vinden wij prima, maar was is er mis met onze Caselse jongens? We hebben vanaliesdik, dun, rijk, arm en ze zijn allemaal leuk. Dus werd besloten deze wanhopige actie van beide dames ook in dit dorpsblad. te plaatsen zodat al die Caselse adonissen een eerlijke kans krijgen. Rest mij één vraag: Jac, waar was jij naar op zoek toen je tussen de contact advertenties zat te neuzen? Misschien om te achterhalen of je eigen advertentie wel geplaatst was???? t.b.v. DAMESKOOR transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077-4631275 Telefax 077-4632144 Hoi! Je spreekt met Lonneke! Ik zoek en leuks jongen tussen de 18-25 jaar! Ik ben zelf 18 jaar en ben woonachtig in Noord Limburg! Ik. zoek een jongen uit Limburg of Brabant voor een ieuke én gezellig contact of misschien meer! Ben jij liet? Noord Brabant! Mijn naam is Joan! Ik ben een vrouw van 25! ik .zoek via deze weg. een leuke jongen tussen de 25-30 jaar! Kern jij ook uit mijn omgeving en heb jij zin om via deze af- spreeklijn met mij een leuke af spraak te maken? Bel dan! Hoi lekker ding! Ik oen heb zin In jou en ik vind het ook heel spannend om via de tele foon een leuk gesprek met jou te voeren en ze daarna in wer kelijkheid uit te voeren! Vertel mij wat jij wiit en wie weet wordt het werkelijkheid! mii imnawBuw) rif&'Aüi' gmnmwaf

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 14