Basisschool Ve Stek9 J Algemene ouderavond ;psoidml FoMe Jolanda Sfrijbos Aibionstraaf' 45 b Leunen tel. 0478 - 514047 Op dinsdag 24 september a.s. is er weer de jaarlijkse 'ai-gemene ouderavond' aan het begin van het n schooljaar. Naast een algemeen gedeelte kunt u in de klas van uw kinderen kijken hoe er gewerkt wordt. Ook is er de gelegenheid tot het stellen van vragen en het inkijken van materialen en methoden die in de klas van uw kind gebruikt worden. De avond begint om 20 00 uur en het is de bedoeling om om 22.00 uur af te sluiten. Ook willen we de ouders van kinderen die in de ioog van het sehooSiaar naar schooi komen van harte uitnodigen voor deze avond. Schoolfoto's Op woensdag 25 september a.s. komt de schoolfotograaf weer op school. Hij za! dan foto's maken van uw kind. Ook worden er broer-zus-foto's, groepsfoto's en een schoolfoto gemaakt. Dus op woensdag 25 september de haren recht en de mooiste kleren aan. Kin dewostzegela c tie Op woensdag 25 september is het weer zover. De kinderen van de groepen 7 8 zuilen bij u aanbeiien met de vraag of u kinderpostzegels en/of kaarten wilt bestellen. Ze doen dit voor een goed doel, n!. kinderprojecten in binnen- en buitenland; voor bijvoorbeeld kinderen rnet een handicap, straat- en zwerfkinderen, werkende kinderen, kinderen die aangewezen zijn op jeugdhulpverlening en kinderen die het slachtoffer zijn van geweld, uitbuiting of discriminatie. We kunnen u de actie dan ook van harte aanbevelen. Groep 7 en 8 gaan donderdag 26 september a.s. naar het Nationaal Park 'De Groote Peel' ie Ospel. Het vertrek vanaf school is om 9.00 uur. Qrn 10.00 uur begint het programma in Ospel. Om ongeveer 15.00 uur zal er aan de terugreis begonnen worden, zodat de aankomst in Castenray om ongeveer 16. CO uur zal zijn. Het is te hopen dat het mooi weer wordt, zodat het een leerzame en gezellige dag wordt. Bestnursiid De vacante plaats in het bestuur van onze school, de Stichting Katholiek Primair Onderwijs Venray, is inmiddels ingevuld. Dhr. Loeffen, Paterslaan 18, 5801 AS Venray (0478-580399), zal de materiële zaken gaan behartigen. Tevens is hij vanuit het bestuur de contactpersoon voor onze school. Zoals veien reeds opgemerkt hebben, is in de kalender van het schooi-informatie-boekje een fout geslopen. In de maand november kloppen de data niet helemaal De eerste dag van de maand valt namelijk niet op donderdag, rnaar op vrijdag, wat consequenties heeft voor de gehele maand. Excuses voor eventueel ongemak. OPEN1NGSTUDEN: MAANDAG DINSDAG T/M DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG GESLOTEN 8.30 - 17.30 UUR S.00 - 1 7.30 UUR 8.00 - 15.00 UUR Q I i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 3