11 - hm ALLE ÏÏWGNEHS YM CASTMBAY Al 16 jaar wordt er in Castenray een boerenbruiloft georganiseerd door de 6 helpende verenigingen. De boerenbruiloft is ieder jaar weer een groot feest wat zijn hoogtepunten heeft tijdens het verlovingsbal in de vorm van het uitkomen van het boeren bruidspaar, zondags de optocht en dinsdags de boerenbruiloft met aanslui tend altijd een grandioos en mooi bal tijdens de carnaval. De carnavalsvereniging wil dat het zo.n mooi feest blijft en verzet als dat nodig is op tijd de bakens. In overleg met de voorzitters van de helpende verenigingen is er vorige week een bijeenkomst geweest waar van alle buurten enkele afgevaardigden uitgenodigd en aanwezig waren. Daar is uitvoerig overlegd en gediscussieerd over het voorstel dat de boerenbruiloft de komende jaren door de buurten wordt georganiseerd. Door de aanwezigen werd dit voorstel positief ontvangen en de carnavalsver eniging zal binnenkort dan ook een buurt benaderen voor het opzetten van de boerenbruiloft seizoen 1997. er is een indeling gemaakt naar de buurten in Castenray die als volgt is samengesteld; 1 Lo1 2. Past VerheggenstraatLeikeswei, Venrayseweg, Horsterweg t.ra. Hesen 3. Horsterweg vanaf Chinees, WusterwegSteegkamp, Schoor 4. CastelostraatCastenrayseweg tot aan viaduct. Campagnestraat 5. Roffert, Heesakker, Tunnelweg, Hatthiasstraat 6. Heel Klein Oirlo, Castenrayseweg vanaf viaduct De opzet van de boerenbruiloft is vooral een buurtfeest waarvan de boeren bruiloft een stimulerende factor is. Van klein tot groot kan men er volop aan meedoen zoal;s op zondags smiddags het verlovingsbal en de optocht, ook kan voor de jeugd de trouwerij en een gedeelte van de receptie leuk zijn, waarna de groten de Wis weer kunnen laten trillen op haar fundamenten. - De komende tijd zal Castenray nog meer van deze nieuwe opzet horen, verdere voorstellen en ideeën zijn welkom. namens Casnavalsvereniging de "Schanseknuppels" commissie boerenbruiloft Ar ie Se Likens en Ties Dinghs aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren - veranda's Horsterweg 31, 5811 AA Castenray, tel. 0478-571481, fax. 0478-57144o

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 12