Gevraagd a.s. om 10.30 uur bijeenkomen Dinghs, Tunnelweg 1. Aan alle inwoners: Opleiding proefcursus Fanfare Dorpsklank start haar campagne voor nieuwe ledenwerving dit jaar wat eerder en ook met een andere opzet dan voorgaande jaren. We willen eenieder die wat ziet in muziekmaken ,dm ook volwassenen, het volgende aanbod doen. In de periode september tot aan Kerstmis kan eenieder, geheel gratis, een proefcursus volgen. De fanfare verstrekt een instrument, zorgt voor een gekwalificeerde docent van de Muziekschool Venray en biedt oefenruimte aan in Castenray. De lessen worden in groepsverband gegeven. Men kan dan kennis maken met de blaasmuziek, een idee krijgen of er voldoende aanleg is en of men er echt iets voor voelt. En wat belangrijk is: ook als er geen enkele vooropleiding is genoten IVM bijv.) kan men toch meedoen.. Iedereen is dus welkom. En nogmaals: het kost niets! Deer proefcursus start bij voldoende deelname. Het tijdstip van de wekelijkse repetitie wordt in overleg met de groep vastgesteld. In december volgt dan de volgende stap: er wordt dan de balans opgemaakt, gekeken of men daadwerkelijk verder wil gaan met een opleiding voor onze fanfare. Ook in de kosten van die mogelijke vervolgopleiding zal de fanfare een financiële bijdrage leveren. Tot slot de verdere procedure: meteen na de zomervakantie wordt in de Schans een korte herhaling vermeld van deze informatie, met een opgavesirookje waarmee men zich dan voor deze proefcursus kan opgeven. Denk er eens serieus over na. We hopen natuurlijk opde nodige respons! Voor vragen kan men kontakt opnemen met P. van Wegberg, tel. 571762. I Aardbeien-plukkers (sters) perceel gelegen grens Castenray - Horst vanaf half juni M.T.S. Keysers, Kreuzelweg 27 Horst. Tel. 0478-571603

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 5