Cleopatra - 4 - Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke In verband met de vakantie zijn wij gesloten op vrijdag 19 juli zaterdag 20 juli zondag 21 juli a.s. Friture 't Klumpke Friture 't Klurnpke Omroep Venray presenteert: de TAKKE-TOER 1996 OltlfOC^P Als jij deze zomer kans wilt maken op t-shirts, een portable radio-cassette-cd-speler en andere prijzen, raden we je aan dit artikel aandachtig lezen. Takke-Herrie, het meest gewaagde radiopro gramma van Omroep Venray, gaat namelijk met de Takke-Toer de gemeente Venray op zijn kop zetten. Het enige watje moet doen, is luisteren naar Takke-Herrie en zorgen datje fiets binnen handbe reik staat. Elke week kun je een prijzenpakket winnen, en bovendien maak je kans op een draagbare radio-cassette-cd-speler Stem dus op zaterdag 6 juli je radio af op Omroep Venray en zorg dat je de kortst mogelijke route naar Café 't Doelhuis in Castenray kent. Wie weet ga jij dan met het pakket naar huis. De komende weken komt de Takke-Toer nog in Vredepeel, IJsselsteijn, Oirlo en op de V enrayse kermis. Stem deze zomer dus elke zaterdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur af op Takke-Herrie. Je vindt ons in de ether op de 90.2 of via de kabel op de 102.4. mode in lingerie Om u nog meer van dienst te zijn, gaan we dit najaar onze winkel vergroten en in 'n nieuw jasje steken. Dit betekent meer merken en 'n grotere keuze om u nog beter te kunnen bedienen. Maar voor het zover is kunt u profiteren van de grootse verbouwingsopruiming. Kortingen op badkleding, nachtkleding en ondermode Kerkstraat 20a - Horst

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 4