FANFARE "DORPSKLANK" PROFITEER NU Let op! Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Theo Arts V.OJ. i Donderdag 6 juni 20.00 uur gezamenlijk repetitie in "De Wis". Dinsdag 11 juni extra repetitie om 20.00 uur in "De Wis". Even onthouden: Zondag i 6 juni deelname aan het Peeltoernooi te Meyel. Donderdag 27 juni financiële rondgang, aansluitend instrumenten weg voor onderhoudsbeurt. Zaterdag 29 juni oud papier Zondag 30 juni Open-lucht concert door gelegenheidsorkest b.g.v. 25-jarig bestaan Muziekschool Venray. Donderdag 4 juli laatste repetitie voor de grote vakantie. W andelvierdaagse Wegens problemen in de bezetting is het niet mogelijk dit jaar deel te nemen aan de Vierdaagse te Venray. Op enkele vitale plaatsen ontbreekt het de fknfere momenteel aan muzikanten, waardoor het marcheren op straat, zeker bij grotere gebeurtenissen, bijna niet te doen is. Wij betreuren dit ten zeerste, doch zien voor dit moment geen mogelijkheden een oplossing te vinden. Overigens is het bestuur van onze fanfare momenteel wederom bezig te onderzoeken hoe het ledental voor de toekomst op een hoger aantal gebracht kan worden. Lukt dat niet dan zullen we steeds vaker niet meer aan bepaalde taken/verplichtingen kunnen voldoen. Ook de dorpsraad is op de hoogte gebracht van de problematiek en ondersteunt van harte initiatieven die kunnen leiden tot ledenaanwas binnen onze vereniging. We houden u op de hoogte van de verdere ontwikkelingen. Het bestuur Wij zijn dag en nacht bereikbaar 10 Begrafenis- en Crematie-onderneming Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-589199 I Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst u Telefoon 077-3987099 V\dk-AKTIE

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 10