OUDERENBILJART "ZESKAMPNIEUWS" RUITERCLUB "DE EENDRACHT" 11 Voor de ouderen zit het seizoen 1995-1996 er ook weer op. Als team heeft de B een verdienstelijke derde plaats in hun klasse weten te behalen; goed voor een prijs (beker). De C en E teams moesten met iets mindere plaatsen in hun klas se genoegen nemen. Wel of geen prijs, tot heden blijft het corapetitiegebeuren een steeds weer spannende en gezellige ma nier van tijdverdrijven. Na deze competitie wordt al jaren een persoonlijke strijd af gewerkt, welke dit seizoen een kampioenschap van Jac Jakobs in zijn groep heeft opgeleverd terwijl enkele leden een tweede plaats wisten te behalen in hun groep. Ter afsluiting van het seizoen wordt op woensdag 5 -juni a.s. een feestmiddag gehouden te Ysselsteyn (gemeenschapshuis) waar prijsuitreiking, gepaard gaande met koffie en vlaai, alsmede muziek een waardig einde zullen maken aan het seizoen 96-96. De aanvang is 13.30 uur. Willen degenen die zich opgegeven hebben zoveel mogelijk samen vervoer regelen?! Belangstellenden voor ouderenbiljart zijn ten alle tijden wel kom. Neem dan even contact op met H. Wismans, waar ons oefen lokaal borg staat voor biljartvertier. Woensdag 5 juni a.s. om 20.30 uur bijeenkomst bij Fam. Willemssen, Matthiasstraat 3. Allen die mee doen of mee willen doen worden daar verwacht. Kun je niet, meld je dan even af bij Annie Lenssen of Marly Steeghs, de ploegleiders van F.C. East Side. Tot ziensiIi Krinowedstriid Venrav A.s. zondag gaan de paarden naar de kringwedstrijd, die geor ganiseerd wordt door de afd. Venray. Deze wedstrijd is de eerste selectiewedstrijd voor de Limburg se Kampioenschappen in augustus. Deelnemers veel succes. i»mrmmmwmww—n—m*m m 11 «munm—n

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 11