JEUGDWERK Rabobank Mededelingen (0478) 530 451 Rabobank Zevenrode - 7 - Midqetgolven Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven, wordt om 18.00 uur bij de kerk verwacht, van waaruit we vertrekken per fiets. We zijn om 21.00 uur weer terug. Denk aan het betalen van de onkosten a f 2,50 p.p. Avondwandelvierdaagse Je kunt je nog opgeven t/m woensdag 29 mei a.s. Op deze woens dag gaan we ook oefenen. We oefenen van 18.00 - 19.00 uur. De onkosten voor de Vierdaagse zijn f 7,- p.p.; graag betalen op woensdag 29 mei. 22 juni: Rollebol. Voor deze activiteit, die samen met 6 andere ver enigingen uit Noord-Limburg georganiseerd wordt, kan iedereen vanaf groep 3 zich opgeven. Op het programma staat: zeskamp, vossenjacht en denk/doe spellen. Alle spellen worden aangepast aan de 3 leeftijdscategorieën. Aan deze dag zijn geen kosten verbonden. Leiding Rollebol Wie is er in de gelegenheid om ons op deze dag te helpen? Ouders, broers, zussen, vrienden, vriendinnen, iedereen is welkom. Omdat wij de vossenjacht organiseren, hebben wij dit jaar behoorlijk wat leiding nodig. Geef je s.v.p. op bij Marjo Stiphout, tel. 571904. Als extra service bieden wij u de mogelijkheid telefonisch uw reisverzekering af te sluiten. Binnen enkele dagen heeft u uw verzekeringspolis in uw brievenbus. Het telefoonnummer waar u de reisverzekering telefonisch afkunt sluiten luidt: P.S. Gaat u vaak op reis? Wellicht is een doorlopende reisverzekering interessant voor u. Loop gerust even binnen bij een van onze kantoren voor meer informatie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 7