ZORGGROEP PAROCHIE CASTENRAY - 19 - De doelstelling van de "zorggroep" is het ontlasten van de priester van zijn pastorale taken. Dit neemt echter niet weg, dat wanneer U behoefte heeft aan een persoonlijk contact met de priester die verbonden is aan onze parochie, dit evengoed mogelijk is. U kunt dan zelf met de priester contact opnemen of dit via de coordinator van de zorggroep doen. De zorggroep bestaat uit een achttal personen die mede zorg willen gaan dragen voor de volgende taken: - ondersteuning geven aan alle medebewoners die hieraan behoefte hebben. - medebewoners die ziek zijn, d.w.z. ziek thuis, of elders in instellingen vertoeven, zullen aandacht binnen de zorggroep hebben. - begeleiding van ernstige zieken. - zorg voor, tijdens, en na overlijden m.b.t. de naaste familieleden/nabestaanden De zorggroep zal zelf initiatieven hierin ondernemen en contact zoeken met de mede parochianen en of medebewoners. U kunt echter altijd contact opnemen met de coordinator van de zorggroep als U denkt dat wij U ergens van dienst kunnen zijn. De zorggroep zal begeleid worden door Pastor H. de Wit en als contact persoon namens het kerkbestuur zal optreden de Heer Marcel Classens uit de Castelestraat. Wekelijks worden in de "Schans" bij de kerkberichten de telefoonnummers vermeld, zodat U weet bij wie U terecht kunt. Alvorens men een bezoek zal brengen, zal eerst telefonisch contact worden opgenomen met de persoon zelf of met de naaste familie. De zorggroep hoopt een positieve bijdrage te kunnen leveren aan de zorg voor de medemens en dan wel heel speciaal binnen onze eigen gemeenschap Castenray. U kunt vanzelfsprekend verzekerd zijn van vertrouwen en diskretie yan de leden van de de zorggroep. De volgende personen willen zich hiervoor inzetten: Mevr. Ans Kunen Mevr. Trina van Rhee Mevr.Li.en Heidens Mevr.Nel Wismans Mevr.Toos Reijnders Mevr.Tonnie Duijkers Dhr. Geert Kunen Mevr, Bertha Strijbos Leikeswei 4 Horsterweg 60 Schoor 1 Tunnelweg 4 A Lollebeekweg 13 Horsterweg 35 Leikeswei 4 Klein-Oirlo 3 A De zorggroep wordt gecoördineerd door: Mevr.Ans Kunen Leikeswei 4 tel. 0478-571454. Bij geen gehoor kunt U contact opnemen, met Mevr.Lien Heidens Schoor 1 tel.0478-571532.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 19