Veel inzet, weinig resultaat - 13 - Ook dit keer hebben we weer met z'n allen gruwelijk ons best gedaan om de felbegeerde puntjes te halen. Tegenstander was Swift, welke zich bevindt in de middenmoot. Zij hadden een zogenaamde Suzy ingehuurd, waar de coach van onze tegenstandsters continu naar zat te schreeuwen. Resultaat was dat deze wedstrijd een ode werd aan Henk Wijngaard die denkt dat de bui over is. Pep pie had beloofd om in gedachten bij ons te zijn. Nou, dan had ie wel een wat harder mogen denken. Mega-kansen die eigenlijk niet naast mogen gaan, deden dat toch. Uiteindelijk bood Swift ons z'n hulp aan door Sindy in de weg te lopen bij een doelpoging: vanaf de stip zette Lucienne ons op een 1-0 voor sprong. Een hard werkende verdediging kon helaas niet voorkomen dat Swift langszij kwam1-1Bovendien werd al snel duidelijk dat Swift minder kansen nodig heeft om te scoren. Een lucky afstandsschot belandde tot ons ongenoe gen in de korf: 1-2. Ook Ine van Houdt die de wedstrijd leidde, was er niet blij mee. Deze stand bleef lange tijd gehandhaafd. De verdediging verrichtte uitstekend werk en onderschepte menige bal die niet voor ons bedoeld was. De aanval bleek wat tijd nodig te hebben. De befaamde Suzy kreeg te maken met een sterk spelende Esther, de bui was dus nog lang niet over. Bep haalde langs de lijn de paraplu alvast tevoorschijn. En zo miste ze alweer een belang rijk moment: Swift veroorzaakte z'n tweede strafworp. Joan, die de avond tevoren niet thuis had gezeten, mocht deze omzetten in ons 2e doelpunt. Na de funktiewissel kwamen we terecht in een andere wereld. In mum van tijd had onze aanval 2 doelpunten klaar. De eerste kwam voort uit een zeer mooi 2-2tje tussen Bianca en Donna, waarna laatstgenoemde van onder de korf scoorde. De 2e was ook goed voorbereid. Er werd afgesproken het zogenaamde "blokken" te proberen. Lucienne en Sindy speelden het klaar om de tegenstandsters de verkeerde weg te wijzen. Zo kon Sindy op aangooien van Donna, van afstand de score omzetten in 4-2 Swift zette alles op alles om iets aan de score te veranderen. Ze gaven mekaar aanwijzigingen die niet bij iedereen in goede aarde vielen. Winke heeft heel wat moeten trotseren van haar tegenstandster die constant knoide op haar teamge noten. Zo vroeg ze haar mede-korf halsters of zij het soms beter konden en ze adviseerde hun om te gaan leren hakken. Niemand volgde haar instrukties op, daar iedereen te druk bezig was met korfballen. Langs de lijn vroeg Wendy zich af of er nog leven in de wedstrijd te krijgen was. Mede door het benauwde weer was iedereen op. Ook Swift. Ja, zelfs Suzy die nu weer te kampen had met Lonneke P. te C. Toch kreeg Swift het op de één of andere manier klaar: 4-3 kwam van afstand en 4-4 was een afstraffing van een fout in de verdedi ging. Met deze eindstand werden de punten verdeeld. Willen we sportteam van het jaar worden, dan zullen we toch eindelijk eens een keer iets moeten win nen. We gaan ervoor op 12 mei tegen koploper Oostrum. Wat het twed van het voetbal kan, dat kunnen wij ook! KROES

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 13