Rabobank Zevenrode mededelingen Ma bo Top 40 Tow r komt «aar Ven ray 8 De complete top 40, clips, dance en games op een groot podium op het Schouwburgplein. Dat staatje zaterdag 11 mei 's avonds van zeven tot elf uur te wachten. Er zijn een CD-speier, een walkman en CD-bonnen te winnen, plus maak je kans op een heuse scooter. Elke zaterdag om 18.30 uur presenteert Bait Ettekoven op SBS 6 de beste hits en clips uit de Rabo Top 40. Op 11 mei is Bart live te zien op het podium van de Rabo Top 40 Music Tour. De Music Tour is naar Venray gehaald door de gezamenlijke Rabobanken Zevenrode, Meerlo- Wanssum en Venray-Oostrum. Je kunt op 11 mei met Bart een quiz spelen of meedoen aan Blind Date. Bart zal je kennis van Kanjers testen, terwij! DJ Ario van Sluis hits en tips uit de Rabobank Top 40 laat horen en ziert op een levensgrote vidiwall. Met alle spellen zijn leuke prijzen te winnen, waaronder dus de scooter. De toegang is natuurlijk gratis. De Rabo Top 40 Music Tour is een op jongeren gericht muziekspektakel - dat de naam zegt het ai- door heel Nederland trekt. Met het spektakel wil de Rabobank laten zien dat bankieren niet persé gepaard hoeft te gaan. met driedelig grijs en dat de bank juist voor jongeren veel te bieden heeft. Denk maar aan de Rabo Jongerenrekening, voor iedereen tot 17 jaar. Voor de jeugd vanaf 12 jaar hoort daar een pasje bij met pincode om in heel Nederland te kunnen pinnen bij winkels en betaalautomaten. Ben je 17 en ga je studeren dan is de Rabo Studentenrekening ideaal. Nog meer mogelijkheden, zoals een Europas met Museumjaarkaart, wekelijks een rekeningafschrift en Rabo Telebankieren. Allemaal gratis. Je kunt bovendien tot maximaal 2000 gulden rood staan en met het Easy Money-boekje krijg je korting in honderden cafésrestaurants en winkels in heel Nederland. Eiclusieve kinderstof f en o.a. Jicker Gemco Lina Brown NELLY'S MÖDESTOFFEN OIRLO NELLY'S MODESTOFFEN OIRLO Openingsti j den Maandag: 13.30 - 18.00 uur Dinsdag t/m vrijdag: 9,30 - 12,00 uur 13.30 - 18.00 uur Zaterdag: 9.30 - 16.00 uur r~~

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 8