Slijmen, met de scheids maq niet baten 3 - 4 - Trainster Petra was zo vriendelijk om de scheids vanaf de bushalte een ritje te gunnen in haar trapmobiel richting Horster sportveldLouter uit eigenbelang overigens Wederom is de lijst met kneusjes uitgebreid Naast de 2 reeds bestaande bles sures, zit ook Joan nu in de lappenmand die bijna te klein is. Sindy moest geld verdienen en Angélique gaf het uit. Kortom: 5 van de 10 speelsters waren niet van de partij. Gelukkig mochten we profiteren van Ellen, Eelke, Suzanne en Marianne Er werd wederom een goeie prestatie geleverd. Jessie nam hierin het initiatief. Haar sneeky blik was al bijna voldoende om haar tegenstandster te passeren en haar doorloopbal te benutten. Helaas was de vreugde slechts van korte duur. Wittenhorst wist na enkele gemiste kansen toch het gat te vindenToen Witten- horst na de funktiewissel weer als eerste scoorde, werd er langs de lijn beslist voorlopig geen sokken meer te kopen bij de Hema in Horst. Joan en Lucienne zochten troost en warmte bij elkaar. Door toedoen van de scheids was dit meerdere malen noodzakelijk. Hij had verzuimd zijn brilleglazen schoon te maken, zodat hij constant aardbeien in het vizier had. Dit bleek uiterst goed van past te komen bij de rust: hij was de enige die thee dronk met een smaak- ie- Na de hervatting bleek Castenray qua spel de sterkere. Goeie acties misten helaas vaak de overtuiging tot scorenTotdat ons Lonneke om de hoek kwam kijken. Ze bewees maar weer eens over een uitstekend afstandsschot te be schikken, 2-2. Gezien het spelverloop een uiterst waardevol doelpunt. Als de scheids nou nog een beetje meer met korfbal bezig was geweest, zou dat zeker in ons voordeel hebben gewerkt. Hij vergat echter op z'n fluit te blazen toen Kerstin door haar tegenstandster werd afgesneden. Onze verdedigster wees hem op dit voorval maar de man met de fluit verzuimde er iets aan te doen zodat Wittenhorst wederom op voorsprong kwam (3-2). Natuurlijk moest dit afge straft worden. Uiteindelijk was er dan toch gerechtigheid. Invalster Ellen leidde haar tegenstandster om het tuintje en trok de stand gelijk middels een doorloper. Hierbij bleef het. De trainer van Wittenhorst wees zijn dames erop dat winst voor Castenray terecht zou zijn geweest. Maar ja, daar koop je niks voor. Al met al waren wij tevreden. Er werd een goeie wedstrijd gespeeld en we hebben weer een puntje erbij Toen Petra naar huis ging in haar trapmobiel reed ze al toeterend en zwaaiend de scheids voorbij, die dit keer uiteraard te voet zijn weg naar de bushalte moest vinden. KROES Senioren 1, vrijdagavond komen we om 1815 uur bij Jac en Truus bij elkaar voor de receptie van Wendy &n Hans» 50+ BAL CASTENRAY 50+ BAL Maandag 15 april a,s. in "De Wis" Aanvang 20,00 uur 50+ BAL 50+ BAL li

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 4