Twee titels voor korfbalcoach Peter Knollema Van Leendert Transport BV Uw adres voor: containers 6 t/m 35 m3 plateau's verhuur magazijncontainers auto met kraan levering zand en grind grondwerken sloopwerken bestratingen (inter)nationaal transport verhuur verreiker hierbij kampioen geworden. Joan heeft hierbij twee keer gescoord voor het team. Joan en de rest van dit team van harte gefeliciteerd met dit resul taat, en ik denk dat we met. z'n allen wel een beetje trots mogen zijn alleen al op het feit dat zo een jonge speelster van Castenray geselecteerd wordt maar daarnaast ook nog eens twee keer de kans krijgt om te scoren. Het is echt niet niks om in een regioteam terecht te komen. Dus Proficiat. transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077-4631275 Telefax 077-4632144 Coach Peter Knollema heeft een huzaren stukje uitgehaald door op één dag met twee teams landskam pioen te worden. In een bom volle sporthal in Vegchel pakte zowel zijn junioren- als de se- niorenploeg de nationale titel. Normaal gesproken is Knolle ma alleen coach van de senio- renploeg, maar na het overlij den van trainer Schneiders in februari nam hij ook de coaching van de junioren op zich. De jonge garde startte het kam pioenschap met een 4-0 neder laag tegen Peelland. Door de resterende drie wedstrijden in winst om te zetten was de titel in de knip. Vooral het laatste duel tegen Den Bosch was een echte thriller, die pas in de laat ste minuut werd beslist. De ti tel werd opgedragen aan de overleden trainer Schneiders, die twee jaar aan het sterke team had gebouwd. Voor Lim burg scoorden Mayke van As (viermaal), Annelie Reintjes, Hanneke van Asten, Joan Wil- lemsen (allen twee keer) en Pe tra van de Haghen en Loes Pau- lus. 1 ok de senioren hadden een moeilijke start tegen Peelland. Een dreigende nederlaag werd omgezet in een benauwd gelijk spel. Daarna was het Limburg wat de klok sloeg en niemand kon het goed draaiende team van de titel afhouden. In de laatste wedstrijd tegen Den Bosch speelden de zenu wen een grote rol. Ellen Tax scoorde in de laatste minuut de gelijkmaker, waardoor het Lim burgse team de prestatie van de junioren evenaarde; Wendy Theelen was met vijf treffers Limburgs topscoorster en zij werd bovendien uitgeroepen tot beste speelster van het toer nooi.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 6