OP HALVE KRACHT VOORUIT PEUTERSPEELZAAL t STEKSKE De collecte van Jantje Beton heeft f 533,30 opgebracht De helft hiervan is voor onze eigen peuterspeelzaal. Wij danken iedereen voor deze mooie opbrengst. Castenray hoefde afgelopen zondag niet tot het uiterste te gaan om tot een goed resultaat te komen. In een matige wedstrijd tegen Kessel-Eik deed Castenray zijn plicht en nam de drie punten mee naar huis. Beid© ploegen begonnen de wedstrijd met gelijke inzet waardoor de ploegen het le kwartier aan elkaar gewaagd waren. Maar na 13 minuten kreeg Castenray de overwinning min of meer in de schoot geworpen. Marcel gaf een afgemeten voorzet op John die goed inkopte. Maar laatstgenoemde zag zijn inzet gekeerd door een Kesselse verdediger die de bal met de hand over het doel werkte. Het logische gevolg was een strafschop voor Castenray en een rode kaart voor de boosdoener. Twan klaarde de klus en zo stond Castenray op 1 - 0 voorsprong plus een voetballer meer. Hoe tevreden Castenray ook was met deze situatie, het kwam het spel van de blauw-witten niet ten goede. Castenray wist geen raad met de man-meer situatie en paste zichzelf aan aan de tegenstander die met veel inzet het verlies van zijn verdediger probeerde te compenseren. Er ontstond een rommelige en saaie wedstrijd. Grote verliezer was dan ook het Castenrayse publiek dat na vele kilometers rijden dit alles voorgeschoteld kreeg. Toch kon Castenray nog voor rust de voorsprong uitbouwen naar een wat veiligere marge. Dit keer was het Marcel die de 2 - 0 binnen kopte. Na de rust veranderde het spelbeeld niet. Het sierde Kessel Eik dat ze hard bleven knokken, maar ze misten het vermogen (en ook wel het geluk) om daadwerkelijk tot score te komen. Toen dit uiteindelijk toch lukte was de wedstrijd bijna ten einde. In de nog resterende vijf minuten liet Castenray zien dat het toch de betere was. Het tempo werd nog even opgekrikt wat meteen leidde tot enkele goede kansen. In de 90-ste minuut werd één van deze kansen benut door John, die na voorbereidend werk van Marcel Castenray de veilige haven binnenloodste. Bijzonder is nog dat de soms wat al te dominant© scheidsrechter nog een waarschuwing aan de heer Fokkens gaf wegens een overmaat aan geproduceerde decibellen. Aankomende zaterdag (aanvang 16.30 uur) kan Castenray de eerste serieuze stap gaan zetten op de weg die moet leiden tot de periodetitel. Tegenstander is Kronenberg waar wat tegen goed is te maken. D.I.S. Het eerste elftal mist nog steeds enkele trainingspakken die na de receptie van Prins Steffan niet meer gesignaleerd zijn. Zou de bezit(s)ter van deze pakken, die overigens de sponsor toebehoren, zo vriendelijk willen zijn deze terug te bezorgen bij Toon Dinghs? Laat Castenray niet in zijn hempje staanlllüll Bestuur en leidsters. A f

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 16