_«ao- CASTENRAY BOEKT RUIME OVERWINNING Eindelijk heefi Castenroy iets aan zijn negatieve doelsaldo kunnen doen. Het saldo werd afgelopen zondag van min 4 naar plus 3 gebracht door de zevenklapper tegen het aime R.K.B.V.C. Het duurde echter lang voordat de nog steeds gemotiveerde tegenstander door de knieën ging. Castenroy startte meteen fel in de hoop een vroege treffer te kunnen produceren. Maar het slecht bespeelbare veld maakte snelle combinaties vaak onmogelijk. Het duurde te lang voordat de S.V.C.-spitsen de bal kregen. En als er dan eens een aanval lukte stond er nog altijd een muur van R.K.B.V.C.-verdedigers. De enige echte kans kreeg John, die op maat bediend werd door Marcel. Oog in oog met de doelman schoot hij koelbloedig raak: 1 - 0. Zo ging Castenroy rusten met deze kleine voorsprong. Ook na de rust was S.V.C. de betere ploeg en controleerde de wedstrijd. Maar door het lage baltempo was het moeilijk om een gaatje te vinden in de Boekendse verdediging. Na een kwartier gaf John wederom het goede voorbeeld. Hij tikte 2 - 0 binnen nadat hij (eindelijk) zeeën van ruimte kreeg in het strafschopgebied. Aanvoerder Twan tekende 3 - 0 na een mooi uitgevoerde dubbele één-twee. Dit betekende de nekslag voor R.K.B.V.C. want binnen een minuut was het weer raak. Freek verscheen als een duveltje uit het doosje na een mislukt schot van Marcel en prikte de bal met een sliding in de korte hoek: 4-0. Zelfs de pas om half drie gekomen toeschouwers (deze hadden de Schans niet goed gelezen) kregen nog een paar doelpunten te zien. Steffan profiteerde van een afgeketste bal en mikt het leer loepzuiver in de lange hoek: 5 - 0. De laatste twee doelpunten kwamen op naam van rechterspits Marcel, die zijn acties weer eens zag lukken. En dankzij een zeer geconcentreerd spelende achterhoede werd ook de nul vastgehouden. Castenroy mocht in ieder geval weer drie puntjes bijschrijven en blijft daardoor de aansluiting met de top behouden. Zondag gaat S.V.C. op bezoek bij Eiker Bays, aanvang 14.30. Er zal weer flink aangepakt moeten worden om van deze steeds beter spelende ploeg te kunnen winnen. D.I.S.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 20