KORFBAL De wedstrijd begon om 10.35 uur. De Treffers kregen de bal. Kim pakte hem af. Nu pakten de Treffers hem weer. Hebbes. Wij hadden hem. Loes doelde, maar het was verdedigd. Wilma pakte 9 de bal, maar de Treffers pakten hem af. Kim kreeg de bal, maar ze pakten hem af. De Treffers doelde. 1-0. De Treffers pakten de bal, maar gooiden hem uit. Peggie kreeg de bal langs de lijn en mocht ingooien. De Treffers pakten de bal af. Toen hadden wij de bal weer, maar de Treffers pakten hem weer af. Toen kreeg Kim de bal, maar er werd gefloten en de eerste helft was afgelopen. De Treffers hadden de bal. Toen pakte Wilma de bal. Maar de Treffers pakten hem af. Wij hadden de bal weerLoes doelde mis. De Treffers hadden de bal. Nu hadden wij hem weer. Elleke doelde mis. Wilma kreeg de bal, maar ze pakten hem af. Kim pakte hem weer. Maar De Treffers pakten hem weer af. De Treffers hadden de bal. De Treffers doelden drie keer en ze zaten niet, gelukkig. En ze doelden nog een keer en die zat ook niet. Wij hadden de bal. En toen hadden weer de Treffers de bal. Maar al gauw hadden wij de bal terug. De Treffers hadden de bal en ze doelden en hij zat. Het was 2-0. De Treffers doelden nog een keer en deze zat niet. Toen doelden ze nog een keer en deze zat. Het is 3-0. En zo eindigde de wedstrijd ook. We hadden goed gespeeld, maar jammer genoeg verloren. - 6 - TREFFERS - PUPILLEN U wiit een weekje skiën in Frankrijk? Drie weken naar het ideeën. En als u uw keus gemaakt heeft (wat overigens niet mak Verre Oosten? Een luiervakantie op Gran Canaria of gewoon een kelijk zal zijn want er zijn veel nieuwtjes), dan kunt u meteen ook weekendje eruit? Wat ons betreft kunt u uw koffers alvast pak- al die andere vakantiezaken bij ons regelen. Uw verzekeringen bij ken. Want bij de Rabobank, het grootste reisbureau van voorbeeld en buitenlands geld. Dat is wel zo handig. Kortom: waar Nederland, hebben we de nieuwe reisprogramma's en de v 1L u ook naar toe wilt, loop eerst Leukste Vakantie Krant voor u klaar liggen. Vol met vakantie- ''CJÉilli^ eens binnen bij de Rabobank. Rabobank Een reis om de wereld begint bij u om de hoek. Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 6