BASISSCHOOL ff KERKBESTUUR/ DORPSRAAD DAMESKOOR - 3 - Open Dag, Dendrnt College Horst Aanstaande zaterdag is er ©en Ops® Dag op het Dendroo College in Horst Deze dag is bedoeld voer leerlingen van groep S en hun ouders. De Open Dag wordt gehouden op de lokatie aan de Bemmelstraat m Horst, van 10.00 uur tot 12.30 uur. Om de stroom aan bezoekers enigszins te verdelen is eon bezoekrooster opgesteld. Ouders en leerlinge» van Castenray worden verwacht om 11.00 uur. Het is aan te bevelen om deze gelegenheid te benutten de mogelijk toekomstige school van uw kind te bezoeken, omdat dat reeds een eerste indruk oplevert van datgene wat de leerlingen straks te wachten staat. De aanmeldingdie door de ouders zelf dient te gebeuren, is op maandag 18 en dinsadg 19 maart a.s., van 17.00 uur tot 19.30 uur, eveneens op de Bemmelstraat. In de voorbije weken hebben Kerkbestuur en Dorpsraad gezocht naar kandidaten voor uitbreiding van het Kerkbestuur. Wij kunnen u melden dat de heer M. Classens en mevrouw Drüggen-Classensbeide uit de Castelostraatzich bereid hebben verklaard in het Kerkbestuur zitting te nemen. Tevens is gestart met een nieuw gevormde Lectorengroep Vijf personen hebben hiervoor hun medewerking toegezegd. De opleiding die vooraf gaat aan hun nieuwe taak wordt op zeer korte termijn gestart. Zowel Kerkbestuur als Dorpsraad zijn zeer verheugd over het feit dat de vacatures snel zijn opgevuld, zodat de taken voor de Kerk goed kunnen worden uitgevoerd. Wij wensen alle betrokkenen hierbij veel succes toe. Rest nog de vorming van de Zorggroep. Hiervoor zullen op korte termijn kandidaten worden benaderd. De Zorggroep neemt de volgende taken op zich: het bezoeken van zieken zowel thuis als in ziekenhuizen en verpleeghuizen Nazorg bij overlijden Verwelkomen nieuwe bewoners in Castenray Zorg voor eenzame mensen Donderdag 7 maart: Zaterdag 9 maart: Donderdag 14 maart: Donderdag 21 maart: Zaterdag 23 maart: 19.45 uur repetitie 19.00 uur H. Mis zingen 19.45 repetitie 19.45 uur repetitie 19.00 uur H. Mis zingen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 3