L.V.B. 11 - Helpen ouderenverenIqing 13 mrt. a.s. Degenen die zich opgegeven hebben om te helpen tijdens de jaarvergadering van de ouderenvereniging worden verzocht om h 18.30 uur in de Wis te zijn. Internationale Vrouwendag 8 mrt.a.s. Over, met en door"moeders en dochters" en hun bijdrage aan eikaars emancipatieproces, met o.a. een lezing van Anneke de Jong, freelance trainer emancipatie zaken het Literaire Toneel uit Helmond interviews met moeders en dochters door Karin Agterbosch van Dagblad De Limburger een lied verzorgd door het Internationaal Vrouwencentrum tevens installatie van de Venrayse Vrouwenraad Voor ALLE vrouwen van Venray en omgeving. Aanvang: 19.30 uur in zaal "In den Engel" te Venray. Toegang: Gratis. Culturele Krinqavond 18 maart a.s. Hierbij nodigen wij u uit voor onze Culturele Kringavond, die gehouden wordt op maandag 18 maart a.s. in Schouwburg "de Beej ekurf Programma 19.30 uur 2.0.30 uur Pauze 21.30 uur 22.30 uur 23.00 uur Entreebewijzen zijn verkrijgbaar bij M. Hendrix, tel. 571792, tegen betaling van f 10,-. Hiervoor krijgt u in de pauze een kop koffie met vlaai. Het programma wordt door diverse LVB- afdelingen van de kring Venray verzorgd. Wij hebben gezorgd voor elk wat wils. Dus geef je op en kom kijken. Dag voor alleenstaanden 28 mrt. a.s. Leden die mee willen gaan naar deze dag, kunnen zich hiervoor opgeven bij M. Hendrix, tel. 571792. Vóór 21 maart a.s. Kreativiteitsmarkt 21 en 22 sept. a.s Tijdens "het 100-jarig jubileum van de LLTBkring Venray en Gennep, wil men een kreativiteitsmarkt organiseren op 21 en 22 september 1996 in de manege te Meerlo. Doel is: het tonen van kreativiteiten en eventuele verkoop van gemaakte spullen. Tijdens deze 2 dagen is er dag en nacht bewaking en de spullen zijn verzekerd. U kunt zich opgeven bij M. Hendrix, tel 571792 tot 11 maart a.s. te Venray. Welkomstwoord door de kringvoorzitster mevr. M. Volleberg-Keijsers Aansluitend een inleiding door Provinciaal voorzitsters mevr. J. Speetjens Volksdansen Heide Voordracht Venray Zanggroep Vredepeel Zang IJsselsteijn Gedicht Merselo Voordracht Veulen Zang Leunen Optreden duo Urn en Um uit Horst Afsluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 11