2. Notulen d d, 27.-11.,1995 'Vyerkproep'Kerk' 1Opening. 7 Sluiting, 5 De..eerstyplgeflde openbare dorpsraadvergadering is op 04-03-1996 in gemeenschapshuis "de Wis". Aanvang is 20,00 uur "Diepeling: de brief van de gemeente Venray voor Provinciale Staten is inmiddels verstuurd. "Bestemmingsplan: alles verloopt nog volgens schema. 'Hinderwetvergunning bedrijven Klein Oirlo. alle betrokkenen zullen een brief ontvangen. 3. Verslag dorpsradenoverleg. 'Projekten dorpsverfraaiing dienen voor februari ingediend te worden om voor subsidie in aan merking te komen. Castenray dient een plan in ter verfraaiing van het dorpsplein. 'Er zijn al enkele gerealiseerde projekten bezocht door leden van het dorpsradenoverleg. Castenray komt nog aan de beurt. 4. Verslag van de diverse werkgroepjes, tWerkgroep structuurplan -de info-avond van 30-11-1995 is bezocht -het rapport "visie-vorming" is gelezen en van kommentaar voorzien. -op 13-12 jl. is er een oriënterend gesprek geweest -de hoogste knelpunten zijn bekeken: de pastor heeft weinig uren ter beschikking eri er zijn te veel taken voor de 3 mensen van het Kerkbestuur. Uitbreiding van het Kerkbestuur met 2 personen is gewenst 5 Jngekpmen. stukken en mededelingen. "Op 13-01 jl. zijn er 110 kerstbomen door de schooljeugd aangeleverd voor de kerstboomver- snipperaar Een prima resuKaat! "Kermis 1996: via de gemeente hebben we vernomen dat de viswagen komende kermis nog 2 dagen za! komen "Eind 1996 bestaat ons dorpsblad "de Schans* 25 jaar. 'Het strooibeleid van de gemeente hebben we bekeken, we vragen de gemeente of de Matthiasstraat ook op de lijst kan komen. 'Het beleidsplan verkeer en vervoer ontvangen. "De jaarvergadering i.s.m. het Kerkbestuur is vastgesteld op 20-03-1996. 6. Rondvraag. 'Kan de verkeerssituatie Loliebeekvjeg-pastoor Verheggenstraat aangepakt worden? -Dit kruispunt heeft voor de gemeente geen prioriteit, er is nog geen aanleiding om het vanuit de gemeente aan te pakken. 'De receptie van prins Steffan is bezocht; de sleutel is overhandigd 'Bij gemeenschapshuis "de Wis" heeft ooit een paaltje gestaan; het paaltje is weg en het inzetstukje zit er nog. Er zijn al enkele mensen over gestruikeld. -Er zal kontakt opgenomen worden met T.Dinghs om het te laten verwijderen. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 29-01-1996. De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen van harte welkom. De vorzitter bedankt een ieder voor zijn/haar inbreng en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 5