KORFBAL JEUGDWERK - 12 - Erica - Pupillen De wedstrijd begon om 10.30 uur. Erica begon in de aanval. Kim onderschepte de bal en gooide de bal meteen in ons aanvalsvak. Jammer, Erica gooide de bal terug. Kim ving de bal weer en gooide hem weg. Erica heeft de bal weer, maar wij pakten hem terug. Eileke kwam vrij onder de korf en doelde. Hoi, hij zat. 0-1. We hadden weer de bal. Loes doelde en jammer hij zat niet. Erica had de bal en toen habben wij hem weer. Loes doelde en hij zat weer niet. Wat jammer. Elleke pakte de bal af van Erica. Het was opgooi maar Erica ving de bal. Jammer, Erica maakte ook een doel. 1-1. In de tweede helft kregen wij de bal en doelde Kim. Hij zat er langs. Kim doelde nog een keer en nu zat hij er wel in. 1-2. Toen kreeg Erica de bal, maar ze raakten hem snel weer kwijt. Kim doelde de hele tijd verder, maar hij zat niet. Erica pakte de bal maar de voet was over de lijn. Debbie gooide de bal en Erica ving de bal en het meisje viel bijna om en de bal viel op de grond. Kim pakte de bal en stond vrij. Ze doelde. 1-3. Peggie had de bal en gooide naar Kim en Kim doelde er overheen. Erica wou doelen en doelde maar Marjolein verdedigde. Toen was de wedstrijd afgelopen en hadden wij verdiend gewonnen. Bestuursuitbreiding. Bestuur heeft besloten, nadat Toos Heidens te kennen heeft gegeven te wilen stoppen met haar bestuursfunctie, het bestuur tijdelijk uit te breiden met Elly Philipsen. Elly neemt tijdelijk een aantal taken van Toos over, en zal later mogelijk het voorzitterschap overnemen. Bestuur S.V. Castenray. Hallo jongens en meisjes Nu de rust na de carnaval is teruggekeerd en de carnavalspak- ken weer op zolder liggen, gaan wij weer rustig aan beginnen. Voor zondag 10 maart a.s. hebben we handboogschieten op ons programma, staan. Bij Jan Classens in de loods staan van 19.00 tot 21.00 uur de bogen en de blazoenen weer voor jullie klaar. Onder begelei ding van enkele leden van de Batavieren kunnen we dan weer proberen of we de roos kunnen raken. Dit zal, net als de afge lopen jaren zeker weer gaan lukken. Laat even weten als je mee wilt doen en dit graag voor donder dag 7 maart a.s., zodat wij weten hoeveel prijzen we moeten inkopen. Inleggeid voor deze avond is f 2,50; te voldoen op deze avond. Geef je zo snel mogelijk op op May Cremers, tel. 571935.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 12