- 11 Degradatie bijna een feit Met de rode lantaarn stevig in onze handen gedrukt lijken we niet. meer weg te komen uit de degradatiezone. De vorige wed strijd tegen de Blue Stars uit Someren, leverde één welver diend punt. op. Vandaag werd er met. uitdelen niet. aan ons ge dacht en gingen de punten naar de Blue Stars. Voor aanvang van de wedstrijd meldden zich reeds de eerste problemen. Zo was Winke een belangrijk deel van haar sportuit- 2'us t i ng vergeten en moest Jessie haar enkel get aped worden zodat deze bleef zitten waar hij moest zitten. Tenslotte moest er een reserve-reserve-aanvoerster aangewezen woedenLucienne wordt namelijk nog steeds geplaagd door een knieblessure en Jessie die dan haar taken waarneemt hield eerstgenoemde tij aanvang van de wedstrijd gezelschap op de bank. Uiteindelijk werd Kerstin bereid gevonden deze taak. op zich te nemen. Het was een wedstrijd waarin Donna geen tijd had om haar neus te snuiten en waarin Bianca zich terecht afvroeg waarom de tegenstander Blue Stars heten. Ze merkte zeer slim op dat er geen enkele overeenkomst bestond met. de sterren en dat. ze zelfs geen blauw tenue droegen. Een wedstrijd waarin Winke, ondanks het. vergeten kledingstuk. functioneel bezig was er., waarin Joan haar Limburgse capaciteiten liet zien. Ook was het een strijd waarbij Petra regelmatig riep: "hij had erin moeten zittennnnnn"Hiermee is duidelijk dat goede kansen regelmatig semist werden. De Blauwe Sterren misten ook goeie kansen, helaas deden ze dat minder vaak dan dat wij dat deden. Met uitzondering van de 0-1 voorsprong bij aanvang van de wedstrijd, hebben we gedurende de resterende speeltijd con stant tegen een achterstand aangekeken. Langs de lijn waren Jessie en Lucienne druk in de weer met het bidden van de ro zenkrans. maar de gebeden werden niet verhoord. Bij rust stond er reeds een 5-3 achterstand op het scorebord. Met. een goed gevoe.1 werd er begonnen aan het tweede deel van de wedstrijd. Angelique benadrukte nog eens dat er gespeeld moest worden volgens de "tsjak.ka-filósofie" Dit bleek aanvankelijk eer. positieve uitwerking te hebben. Onze aanval speelde een gea vanceerd spelletje, waai" uiteindelijk een vrije worp uit voor tkwam die tot grote vreugde van Petra en het hele team een puntje opleverde. Toch bleek ons goede gevoel niet terecht, want de Blue Stars bleken helaas trefzekerder. De uitslag van 9-5- doet vermoeden dat. we totaal weggespeeld werden dooi" de tegenstandsters. Ik kan u echter verzekeren dat dat niet het. geval was. Geen van beide teams wist de sterren van de hemel te spelen. de Blue Stars waren alleen iets trefzekerder. Dege ne met de beste kwaliteiten was de scheids. Zij wist waar ze mee bezig was. Wij waren eigenlijk in de veronderstelling dat zulke scheidsrechters niet meer bestonden: Degene die de puntjes scoorden waren Lonneke met een doorlo per. Joan vanaf de stip. Kerstin met een afstandsschot en een vriie worp en Jessie ook van afstand. 4 KP.OES 4 4 4 t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 11