DORPSRAAD /KERKBESTUUR Uitbreiding Kerkbestuur Voor de noodzakelijke aanvulling van het Kerkbestuur wordt in de komende weken een aantal personen benaderd. Gezien de gebleken behoefte aan uitbreiding is het van groot belang dat een tweetal personen het bestuur komt versterken. Naast de huidige werkzaamheden zal vooral ook beleid gemaakt moeten worden dat de komende jaren een vernieuwende en stimulerende uitwerking zal hebben op de Castenrayse parochie. Steeds meer taken komen bij de Castenrayse parochianen te liggen Samenstel1ing lectorengroep Ter ondersteuning van de Pastor bij de H. Mis en andere dien sten wordt gestreefd naar het samenstellen van een lectoren- groep. In het begin bestaan de taken van een lector uit het verzorgen van lezingen, het uitspreken van de voorbeden. In een later stadium zullen meer taken aan de lector worden toegekend Voor een geselecteerde g'roep kandidaat-lectoren zal op korte termijn een informatie-avond worden gegeven, waarbij inhoud eri werkwijze van de functie worden verduidelijkt. Invulling zorggroep Na aanvulling van het kerkbestuur en vorming van de lectoren- groep zal verder worden gewerkt aan de samenstelling en het takenpakket van de nog te vormen zorggroep. A.s. vrijdagavond SPAARKAS lichten Wij wensen jullie allen een kei gaaf en plezierig carnaval toe Jac en Truus Café 't Doelhuis Bewoners Lollebeekweg Het passen van de pakken is verschoven naar zondag 18 febr a.s om 10.30 uur bij G. Smits in de kantine. Hier wordt men dan ook meteen geschminkt. - 15 - C/lRN AlA 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 15