LVB - 16 - JAARVERGADERING 7 februari a.s. We beginnen deze avond met een H. Mis om 19.30 uur ter inten tie van alle overleden leden van de LVB. De zang wordt ver zorgd door het dameskoor. De opbrengst van de collecte is voor het ACWW. Dit is een christelijke organisatie van vrouwen over de hele wereld die ook door de LVB wordt gesteund. We hopen dat iedereen zoveel mogelijk deze dienst zal bezoe ken, om zo een gezamenlijk begin te maken aan onze jaarverga dering. Daarna vervolgen we ons programma in de Wis met: - het jaarverslag 1995 - het financieel verslag 1995 - het nieuwe programma 1996 - bestuursverkiezingen: aftredend zijn Gerda Vroemen en Nel Kuypers; alleen Gerda stelt zich herkiesbaar. Eventuele nieuwe kandi daten kunnen zich opgeven bij een van de bestuursleden of bij M. Hendrix, tel. 571792. - Pauze Tijdens de pauze kunnen leden, die geen machtiging hebben afgegeven voor het innen van de contributie, deze voldoen. De contributie bedraagt nog steeds f 25,-. Medio februari zullen de machtigingen worden geïnd door de bank. Leden die zich af willen melden, dienen dit te doen voor 7 februari 1996 bij een van de bestuursleden. - Kienen Wij zorgen weer voor leuke prijzen. Veel plezier!II Wij hopen dat veel leden aanwezig zullen zijn op deze avond. Wij zorgen voor koffie en vlaai. Thema-avond 28 februari In zaal de Gelderkoel in Heide. Aanvang 19.45 uur. Het thema is tolerantie. Er zijn geen kosten verbonden aan deze avond. Programma 19.45 uur 20.00 uur 20.45 uur 22.15 uur 22.30 uur ontvangst met koffie en vlaai Opening door de kringvoorzitster en aansluitend een inleiding door mevr. Maria Simons alg. coördinator van de Ned.Missieraad. Bespreking van vragen over het thema in groepjes. Aansluitend een samenvatting van wat er besproken is in de groepjes. Korte gebedsdienst Sluiting Je kunt je opgeven tot 14 februari bij M. Hendrix-Vervoort Tel. 571792

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 16