Werkgroep "deSchans' -Het aanbod om op ander papier over te gaan is afgeslagen daar het geen verbetering zou betekenen. -Eind 1996 bestaat "de Schans" 25 jaar. -De advertentiekosten worden in prijs verhoogd naar f7,50 per 1/4 pagina. De advertenties komen zoveel mogelijk onder aan de pagina en de familieberichten komen meer voor in het blad. -De jaarlijkse beloning voor de school voor de bezorging wordt voortaan door "de Schans" zelf betaald. -Rieky heeft met sukses de computercursus afgerond. Werkgroep speelveld Castelostraat. Het projekt is afgerond, de werkgroep wordt opgeheven. 6. Vacature vice-voorzitter De taak van de vice-voorzitter is het vervangen van de voor zitter bij diens afwezigheid. We besluiten dat we geen vice- voorzitter kiezen, maar event, problemen op dat moment op lossen. 7. Omgaan met de pers. Vanuit de pers komt er steeds meer belanstelling, het is niet altijd gemakkelijk er mee om te gaan. Het vaste aanspreekpunt is S,Lint2en. 8. Evaluatie dorpsraad We draaien nu I jaar na de voorzitters-wisseling. Het dorpsra- denoverleg hebben we geevalueerd, nu ons zelf. Over het algemeen zijn we positief over het funktioneren van de dorpsraad Castenray, we horen ook positieve reaktie's uit ons dorp. Natuurlijk is er ook soms kritiek, daar kunnen we van leren. De openbare vergaderingen worden slecht bezocht; de thema avonden en de jaarvergadering daarentegen worden goed bezocht. Vanuit de bevolking worden we wel eens aangesproken over bep. zaken die opgepakt dan wel verbeterd kunnen worden. SL Ingekomen stukken en mededelingen. Kabëï: er is geld om enkele witte vlekken weg te werken; een gedeelte van de Lollebeekweg zal bekabeld worden. 500 Meter buiten de kern wordt niks aangesloten. 10. Rondvraag. *De ruit van het bushokje is inmiddels gerepareerd. *De wal in de Rietweg wordt als GFT-stortplek gebruikt. -Vriendelijk verzoek: ruim het gezamenlijk op. *Er is een vergadering geweest met mensen uit Klein-Oirlo inzake de hinderwetvergunning. -Er wordt bij de Provincie info ingewonnen over de waterstand. 11. Sluiting. De voorzitter bedankt een ieder voor zijn/haar inbreng en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 6