Rabobank mededelingen Rabobank Zevenrode KERKBESTUUR PAROCHIE CASTENRAY MEDEDELING In de maand november hebben wij U allen geïnformeerd over het functioneren van de kerk in zijn algemeenheid binnen onze parochie. Wij hebben toen getracht duidelijk aan Ie geven wat de tekorten en wensen waren en hiervoor om Uw medewerking gevraagd. De reaktie op dit schrijven was positief. Op de vraag om daadwerkelijke medewerking, waar het hier om ging, zijn helaas zeer weinig reakties gekomen. Om volledig te zijn: Een persoon heeft zich hiervoor aangemeld. Over dit probleem zijn wij in gesprek geraakt met de "Dorpsraad", die het belang van een bredere bezetting van de functies binnen het kerkgebeuren als een dorpsbelang ziet. De eerste gesprekken hebben reeds plaats gevonden en er is een groep samen gesteld uit de leden van Dorpsraad en Kerkbestuur die zich hiervoor gaan inzetten. Eenieder is er van overtuigd dat dit succes moet hebben, gezien het belang voor de toekomst. De Parochietaken binnen onze gemeenschap zullen steeds meer door de gemeenschap zelf gedragen moeten worden en hiervoor zijn mensen nodig die daaraan willen meewerken. We gaan voor een goede zaak en zullen mogelijk ook op U een beroep doen. Voor de derde keer organiseert Rabobank Zevenrode eind januari een informatieavond beleggingen. Als onderwerp is gekozen voor het thema "Technische analyse". Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Voor meer informatie kunt u zicli in verbinding stellen met onze financiële adviseur de heer Jan Versleijen tel.nr. (0478) 530 540. Wij houden U op de hoogte KERKBESTUUR DORPSRAAD. - 2 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 2