- 14 - VITESSE STELT VERKEERDE PRIORITEITEN Er waren eens 5 toeschouwers en Peppie. Zij hebben in Grubben- vorst kunnen genieten van een wedstrijd damesworstelenHet enige wat eraan ontbrak was de modder. In de le helft werd er tussen de persoonlijke gevechten door ook nog af en toe gekorfbald. Dat waren de momenten dat we sterker waren. De eerste 30 minuten werden danook succesvol afgesloten met een 5-2 overwinning. In samenwerking met het hele team werd er gescoord door Kerstin met 2 afstandsschoten en 1 uitwijkbal en Lucienne met een afstandsschot en een doorloper. De tweede helft stond er een compleet andere tegenstander op de linoliumvloerHet spel was ver te zoeken. Er ontstond een zoge naamde psychologische oorlogsvoering. Tegenstander Vitesse zet te zich helemaal af tegen de scheids die er geen raad mee wist. Nieuwe duw- en trektechnieken werden aangevuld met schutting woorden die niet bedoeld zijn voor minderjarige oren. Af en toe was het devraag wie de leiding had over deze bloeddorstige wed strijd. Tot overmaat van ramp werden er geheel onterecht 2 doel punten afgekeurd. Een cruciale beslissing van de scheids, zou later blijken. Ons vredelievende team had op sommige momenten duidelijk moeite met dit afschrikwekkende achttal. Joan was in persoonlijk duel met tante Sidonia en Lucienne kreeg te maken met de nieuwe uitvoering van Zombie. De leider van Vitesse stond als schreeuwlelijke phantom een compleet toneelstuk op te voeren met in de hoofdrol de bostrol op de tribune. Wat de wedstrijd betreft kon zelfs Sjaan ziene Hay liet niê-t meer volgen. Dien sprak sussende woorden maar wist hem er niet van te overtuigen dat het spel wat er gespeeld werd korfbal was. Ondanks dat het er als een slagveld uit zag stonden de korven nog steeds op hun plaats. Vitesse wist met ongeoorloof de praktijken 4 keer tot scoren te komen. Wij deden dat in een klein moment van normaal spel nog 1 keer: een afstandsschot namens Jessie. Na afloop probeerde trainster Petra de leiding ervan te overtui gen dat karate niet de juiste manier is om tot een gelijke stand te komen. Met een 6-6 gelijkspel werden de punten alweer gedeeld. Dat was ook het enige wat gedeeld werd. Handen werden zeer vrien delijk gedrukt en de tegenstander werd bedankt voor de sportieve ontmoeting Deze wedstrijd was duidelijk een voorbeeld van hoe het niet moet. Het mag een tooost zijn dat we stukken beter waren zolang er gekorfbald werd. mxx KROES KMX GOUMANS b.v. Uitvaartverzorging Telefoon 0478 - 58 88 89 Dag en nacht bereikbaar Voor zowel verzekerden als particulieren Gespecialiseerd in opbaring thuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 14