LVB 13 - Oberen 13 jan.a.s. Er hebben zich genoeg leden spontaan aangemeld voor het oberen tijdens het Prinsenbal op 13 jan. a.s. Bedankt!!! Mega voorlichting 17 januari; 20.00 uur in de Wis Hoe bespaar je meer met minder energie? Op deze vraag krijgen we een antwoord tijdens de vorlichtings- avond door de Mega op woensdag 17 jan. in de Wis; aanvang 20.00 uur. Vooral in de winter met steeds stijgende prijzen voor gas, elektriciteit en water, is dit een belangrijk thema. We hopen op veel belangstelling; dus tot dan. Jaarvergadering 7 februari Öp 7 febr. a.s. hebben wij onze jaarvergadering. Op deze avond zijn Nel Wismans en Nel Kuypers aftredend. Nel Wismans stelt zich herkiesbaar, maar Nel Kuypers niet. We zijn dus naarstig op zoek naar een persoon die deze taak wil overnemen, om samen met de andere bestuursleden te zorgen voor een boeiende LVB in Castenray. Dames denk er eens over, of informeer eens bij een van de bestuursleden. Opgeven kan bij M. Hendrix, tel. 571792. Krinoaktiviteit ÖF dinsdag 23 jan. a.s. is de laatste avond over het thema "Hoe veilig is onze veiligheid?" Deze avond is m zaal "In den Engel" te Venray. Aanvang 20.00 uur. De avond wordt verzorgd door de heer Franssen van het Halt-project. Aandachtspunten zijn: Het ontstaan en de ontwikkeling van ge voelens van onveiligheid. - o.a. veranderingspatroon van waarden en normen - toename kleine criminaliteit - wat doet het Halt-project. Entree is gratis. VAV (vakgroep agrarische vrouwen Hierbij nodigen wij alle agrarischevrouwen uit voor de voor licht ingsbijeeukoifistT" die de bearidfsverzorgingsdienst in samenwerking met de VAV en JAV zal organiseren over Agra-hulp op maandag 15 januari a.s. om 20.00u in zaal Roelanzia, Lo- vinckplein 2 te Ysselsteyn. De agra-hulp vervangt de vrouwelijke leden bij o.a. ziekte en bevalling in hun dagelijkse werkzaamheden, zowel binnenshuis alsook op het bedrijf. Aan de orde komen de verschillende vormen van dienstverlening en de verschillende mogelijkheden van contributies en tarie ven. Ook zal Nicolien Geurts, agra-hulp bij de bedrijfsverzorgings- dienst, vertellen over haar eigen ervaringen. Daarna is er natuurlijk volop gelegenheid te discussiëren over dit onder werp. U bent allen van harte welkom op deze avond.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 13