SVC SENIOREN Itoernooi 1996 De scheidsrechters worden verzocht zeer streng te fluiten, vooral ruw hard en gevaarlijk spel is niet toegestaan. Lichamelijk kontakt is zeer beperkt mogelijk Sta op tijd klaar en verlaat bij het einde van de wedstrijd met spoed het speelveld I il Breng je eigen kleur shirt mee lI Svc mag ook wit. zijn. Oranje mag ook rood zijn. Zijn er nog spelers welke mee willen doen en niet op deze lijst staan maar zich wel hebben opgegeven s.v.p. melden bij EJakobs tel 571477. Kun je echt niet meld je dan tijdig af. tel 571477. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Zorg ervoor dat je schone schoenen hebt. Zaterdag 6 ianuari '96 in sporthal "De Wettelinu" te Venray POULE 1 Team A Dirk Arts Rene Arts Rene Du ijkers Rene Marcellis Ron van Osch Xavier Heijs Team B Jan Arts Jos Derix Steve Minpong Jan lkollenberg Roel Nismans Danny Nismans Marco Classens Team C Edwin Dinghs John Reijnders Mike Kleeven P.J. Luijkx Frank Neijs Steffan Neijs Henk Arts Team D Eddy Arts Leo Cox Jos Heidens Julius Janssen Caro Versteegen Rob Neijs Marcel Swinkels Team E Roger Neijs Frank Classens Twan Fleur kens Frank Janssen John Marcellis Luuk Strijbos POULE 2 Team F Ed Classens Marcel Dinghs Len Heidens Theo Houwen Leon Strijbos Sepp Nillemsen Jan Rambags Team G Paul Buddiger Ivan Maes IIja Heidens Team H Hi co Büddiger Freek Nismans Martijn Direks Marcel Dinghs (tz)Jan Emonts Joep Nillemsen Nilb. van Osch Roel Hoeymakers Rene Strijbosch TEAM-INDELING: zxtiai.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 8