DAMESKOOR OUDERENBOND LVB 11 donderdag 4 januari donderdag 11 januari zaterdag 13 januari donderdag 18 januari 19.45 uur repetitie 19.45 uur repetitie 19.00 uur H. Mis zingen 19.45 uur repetitie Volksdansen ouderen a.s. Dinsdag 9 januari beginnen we weer met volksdansen. Louise is weer hersteld en neemt de leiding weer van Gerry Mensen die zin hebben in een middag gezellig volksdansen zijn van harte welkom Met frisse moed gaan we het jaar 1996 in met allerlei aktivi- teiten. Het eerste wat op het programma staat is: Oberen 13 januari Tijdens het Prinsenbal op 13 jan. a.s. is de LVB aan de beurt om te oberen. Wij hebben nog 8 personen nodig die ons daarmee willen helpen. Ook mannelijke hulp is van harte welkom. Wij hebben deze oproep in de vorige Schans ook al geplaatst, maar er kwam geen enkele reaktie binnen!Dames, doe wat voor uw LVB en voor de dorpsgemeenschap; geef je op bij M. Hendrix, tel. 571792. Doen!!!!! Mega voorlichting 17 januari;2000 uur in de Wis Hoe bespaar je meer met minder energie? Op deze vraag krijgen we een antwoord tijdens de vorlichtings- avond door de Mega op woensdag 17 jan. in de Wis; aanvang 20.00 uur. Vooral in de winter met steeds stijgende prijzen voor gas, elektriciteit en water, is dit een belangrijk thema. We hopen op veel belangstelling; dus tot dan. Jaarvergadering 7 februari Op 7 febr. a.s. hebben wij onze jaarvergadering. Op deze avond zijn Nel Wismans en Nel Kuypers aftredend. Nel Wismans stelt zich herkiesbaar, maar Nel Kuypers niet. We zijn dus naarstig op zoek naar een persoon die deze taak wil overnemen, om samen met de andere bestuursleden te zorgen voor een boeiende LVB in Castenray. Dames denk er eens over, of informeer eens bij een van de bestuursleden. Opgeven kan bij M. Hendrix, tel. 571792. over

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 11