Basisschool 'De Stek" Rabobank Zevenrode mededelingen. Tafeltennistoernooi kHatthlasstmat 17,5311 AN Castenray, Op donderdag 28 dec. wordt in het gebouw van Red Stars, Kiosk la Venray het tafeltennistoernooi voor basisscholen gehouden. Voor degenen die zich daarvoor opgegeven hebben: vertrek per fiets om 8.15 uur bij de school. Neem zelf een batje (naam erop!) mee en een lunchpakket. Het toernooi begint om 9.00 uur. De voorronden duren tot rond het middaguur. De spelers die zich plaatsen voor de halve finales en verder, spelen 's middag ook nog. We fietsen via Oirlo! De kinderen uit KI. Oirlo en Casteiirayseweg kunnen wachten ter hoogte van de afslag naar het voetbalterrein en daar bij de rest aansluiten. Succes en veel plezier! Kerstmis Vrijdag 22 december begint de kerstvakantie, en wel na afsluiting van de kerstviering op school, om IS. IS uur (Attentie!). De vakantie duurt toi 2 januari. Op dinsdag 2 januari begint de school weer, om 9.45 uur Attentie!). Prettige vakantie!!! Wij wensen allen een zalig kerstfeest een een voorspoedig en bovenal gezond 1996! Onderwijsteam Basisschool De Stek Betaalopdrachten 1995. Betaalopdrachten welke u in 1995 nog verwerkt wilt hebben, zowel de afschrijving alsook de bijschrijving dient u uiterlijk op vrijdag 22 december voor 15.00 uur af te geven op een van onze kantoren. U kunt er dan zeker van zijn dat de opdrachten nog in het oudejaar verwerkt worden. Voor opdrachten die later afgegeven worden kan oit niet gegarandeerd worden. Nieuwe reisgidsen. De eerste zending nieuwe reisgidsen voor de aanstaande zomervakanties zijn binnen. Vraag er gerust naar op een van onze kantoren of bel met Jaqueline van de afdeling reizen, tel nr. (0478)- 530 350

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7