- 15 - NIEUWE COMPETITIE, NIEUWE TEGENSTANDERS Het wordt weer winter en aangezien wij het liever warm dan koud hebben, zijn we verhuisd van de grasmat naar de zaal. jW Een klasse hoger dan het vorige seizoen en dus ook sterkere tegenstanders. Had er nou niemand zin om naar Sittard te i fij rijden om ons een hart onder de riem te steken? Blijkaar jj niet, want alle aanwezige toeschouwers kwamen voor tegen stander Vitesse. I Zij moesten danook met lede ogen aanzien hoe Castenray de score opende. Een 2-2 tje tussen Sindy en Lucienne eindigde in een hangend afstandschot uit handen van laatstgenoemde. Vitesse liet echter niet over zich heen lopen en trok al snel de stand gelijk. Na de funktiewissel werd in eerste instantie het balletje rond gespeeld. Er werd gewacht op goeie kansen. 2 meter vanaf de middellijn had Winke zich opgesteld met de bal in haar bezit. Je zag haar twijfelen: "zal ik het erop wagen of zou het net iets te ver zijn?" Een opmerking van één van haar medespeelsters overtuigde haar ervan dat deze afstand binnen haar capaciteiten lag. Aldus scoorde Winke 2-1 door middel van een lange-afstands goal. De Zuidlimburgse dames waren het hier duidelijk niet mee eens. De wedstrijd begon grillige vormen aan te nemen. We waren echter niet van plan ons van ons stuk te laten brengen. We bewezen dat ook ons team niet alleen bestaat uit lievertjes. Meneer de scheids hield het spel echter be hoorlijk kort, zodat we veel ballen af moesten geven. Vites se speelde een gevarieerd spel, doch de meeste kansen die ze kregen waren afstandschoten. Helaas werden deze kansen maar liefst 2 keer omgezet in punten, zodat we voor de le keer in de wedstrijd aankeken tegen een 3-2 achterstand. In de rust werd de laatste slaap uit de ogen gewreven en Sindy wachtte tevergeefs op de thee. De 2e helft werd een duplicaat van de le. Lucienne lokte een strafworp uit, welke ze zelf mocht verzilveren, 3-3. Vitesse ontnam ons echter weer een grijntje zelfvertrouwen door 4-3 te scoren. Deze stand bleef een hele tijd gehand haafd. De verdediging hield het goed dicht en onderschepte menige bal waardoor onze aanval veel in balbezit was. De scheids zette een toneelstukje op en bij ieder fluitsignaal was ée vraag "wat nu weer?" Uiteindelijk speelde Lonneke het dan toch klaar om op sublieme wijze langs haar verdedigster te sluipen en door middel van een mooie doorloper 4-4 te sco ren. Werd de 4-3 achterstand lang gehandhaafd, zo werd deze 4-4 gelijkstand meteen weer om zeep geholpen. Vitesse walste met 2 afstandschoten over ons heen, 6-4. Met nog 5 minuten te spelen wijgerden we het op te geven en dus werd er tot het einde van de wedstrijd geknokt. Wat geheel verdiend was, was onze laatste treffer: een afstandschot uit handen van Joan, 6-5. Helaas bleef de stand in ons nadeel. Zoals jullie zien gaan we gewoon door met verliezen op één doelpunt verschil. Gezien de tegenstand die we boden, had. het net zo goed andersom kunnen zijn. Volgende week: Oostum 1. Plaats: Wetteling Venray. Tijd: 14.10 uur. KKK KROES KKK

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 15