GEEN GREINTJE GELUK Ramen I deuren I schuifdeuren Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. cTHeo BLrts •U.OJ. Wij zijn dag en nacht bereikbaar Nr.44 - 30 - Het is Castenray blijkbaar niet gegund. In en tegen het altijd lastige Griendtsveen had Castenray verreweg het beste van het spel, de meeste kansen en de toonde het de meeste inzet. Toch werd het weer met een nederlaag naar huis gestuurd. De kansen werden wéér niet benut, zodat Griendtsveen aan een "lucky goal" en een kadootje van de scheids genoeg hadden voor de overwinning. Ivan's schot op de paal in de laatste minuut was typerend voor het Castenrayse spel: de kansen werden niet benut, maar Castenray had dan ook geen greintje geluk. Beide ploegen begonnen zeer fel aan de wedstrijd. Op het kleine en moeilijk bespeelbare veld leverde dit een rommelige wedstrijd op. De eerste kans was voor Griendtsveen, maar doelman Roel was er als de kippen bij om de onverwachte kopbal van de lijn te plukken. Op een mislukt schot na was dit eigenlijk de enige kans die Griendtsveen in de eerste helft had. De gevaarlijke spitsen werden door Jos Derix, John Reijnders en Willy van Osch geïsoleerd, zodat de opbouw van Griendtsveen meestal niet verder kwam dan het middenveld. Van dat balverlies kon Castenray een paar keer profiteren middels goed uitgespeelde mogelijkhe den. Maar de bal wilde er gewoon niet in. Na de rust hetzelfde beeld. Castenray zat meteen weer fel op de bal. Dit leverde al na twee minuten de beste mogelijkheid van de wedstrijd op: Marcel zet vanaf rechts laag en hard voor. De inkomende John hoefde alleen nog maar iegen de bal aan te lopen, maar zelfs die kans was niet voor de blauw-witten weggelegd. Griendtsveen daarentegen had niet eens een kans nodig om te scoren. Ongeveer 20 minuten voor tijd werd vanaf de zijlijn een voorzet gegeven. Keeper Roel, die blijkbaar verrast werd door de onverwachte draai die de bal maakte sloeg het leer ongelukkig in eigen doel. Maar dat was nog niet alles. 10 minuten voor tijd zette John Reijnders binnen de 16-meter een sliding in en tikte de bal net voor de voeten weg van een Griendtsveen- aanvaller. Deze springt over de benen van John, ziet dat hij de bal niet meer kan bereiken en gaat na nog een metertje of twee gelopen te hebben uiteindelijk maar liggen. De Oelderse scheids trapte er met beide benen in. De daaropvolgende penalty werd benut. Het enige wat Castenray nog kon doen was jacht maken op een eretreffer. Maar zoals eerder vermeld was zelfs dit Castenray niet gegund: een schot van Ivan belandde op de paal. De vierde nederlaag op rij en de één nog bitterder dan de ander, want ook tegen Kronen berg en Holthees werden onnodig punten ingeleverd. Maar het zal best weer gaan lukken, wellicht komende zondag thuis tegen Merselo die er tot nu toe ook nog niet veel van bakten. D.I.S. Winkelpuien Utiliteitsbouw in gëisoleerd aluminium en kunststof 'Begrafenis- en Crematie-onderneming Serres/veranda's/terrasoverkappingen Maandag t/m vrijdag 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 9.00-12.30 uur Horsterweg 31 - 581 I AA Castenray - Telefoon 04780-71481 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-589199 Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 ±J*£ OUilCUl»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 30