BASISSCHOOL DE STEK Rabobank Zevenrode - 19 De Schans Nr.: 44 Sinterklaas Sint Nicolaaas en zijn Pieten hebben laten weten ook dit jaar weer een bezoek te zullen brengen aan Castenray. Op zondagmiddag 26 november a.s. arriveert de Sint in Castenray. Hij wordt dan naar gemeenschapshuis "de Wis" begeleid alwaar de kinderen van de basisschool hem een speciaal programma presenteren. maandagmorgen 4 dec. brengt Sint Nicolaas dan nog een bezoek aan de basisschool. Hoe gaat een en ander zondagmiddag in zijn werk. Sinterklaas arriveert om ongeveer 13.30 uur in de Ix^llebeekweg, ter hoogte van het voormalige Rabobank-gebouw. De kinderen worden daar clan ook op dat tijdstip verwacht. Ook "peuters" en ouders zijn daar natuurlijk van harte welkom. Van daaruit gaan we dan via de P. Verheggenstraat, Castenrayseweg, Castelostraat, Campagnestraat en Matthiasstraat naar het gemeenschapshuis. Onderweg maken we een tussenstop bij het niemv aangelegde speelveldje tegenover de schooL De Sinl zal daar de nieuwe naam onthullen van ha speelveldje. Volgorde stoet: 1. fanfare, 2. Sint en Pieten, 3. kinderen. Bij heel slecht weer (regen) vervalt de tocht buiten en komen we om kwart over twee rechtstreeks bij elkaar in "de Wis." Teleac-uitzending over de Basisschool Vanaf 25 november zendt Teleac een televisieserie uit over de basisschool onder de titel "Kijkje in de klas". Deze zes-de.tige serie is speciaal gemaakt voor ouders en geeft een beeld van de gang van zaken op de moderne basisschool. Een beeld dat er vaak heel anders uitziet dan in de tijd dat u zelf nog in de schoolbanken zat. "Kijkje in de klas" is zes weken achter elkaar te zien op TV2 van 19.00 uur tot 19.30 uur. Rabobank mededelingen In verband met interne verhuizingen binnen de bank is het mogelijk dat een aantal rechtstreekse doorkiesnummers op donderdag 23 november en vrijdag 24 november niet bereikbaar zal zijn. In dat geval kunt u ons via het centrale bereiken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 19