FANFARE DORPSKLANK Donateursconcert zondag 19 november *UUnodigittg Rabobank mededelingen Rabobank Zevenrode J De Schans Nr.: 43 Vandaag, donderdag 16 november repetitie, aanvang 20.00 uur. 'Zaterdag 18 november extra repetitie, aanvang 17.45 uur in de Wis, aansluitend om 19.00 uur opluistering van de H. Mis. ♦Zondag 19 november, Donateursconcert, aanvang 20.00 uur in de Wis; aanwezig zijn 19 45 uur. ♦Zondag 26 november, intocht Sint Nicolaas, vanaf 13.30 uur. Aanstaande zondag, 19 november houdt Fanfare Dorpsklank haar traditionale Donateursconcert, aanvang 20.00 uur in gemeenschapshuis de Wis. Onze eigen vereniging, die optreedt o.l.v. dirigent Rene Lebens, opent het concert. Vervolgens speelt Harmonie St. Catharina uit Leunen-Veulen-Heide. Zij staan sinds kort o.l.v. hun nieuwe dirigent, Eric Roefs. Beide muziekverenigingen brengen een gevarieerd programma, met merendeels licht- populaire werken die prettig in het gehoor zullen liggen. Dit concert wordt speciaal aangeboden aan de begunstigers/donateurs van onze Fanfare. Maar uiteraard is verder iedereen van harte welkom. We hopen dat veel mensen uit onze eigen gemeenschap de moeite nemen naar de Wis te komen. Graag tot zondag! Het bestuur donderdag 23 november en vrijdag 24 november In verband met interne verhuizingen binnen de bank is het mogelijk dat een aantal rechtstreekse doorkiesnummers op niet bereikbaar zal zijn. In dat geval kunt u ons via het centrale telefoonnummer 530 300 bereiken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 3