OUDERRAAD 4,9% Rabobank Zevenrode 5 ENVELOPPENAKTIS STNICCLAAS 3ij deze schans treft u de envelop aan voor de jaarlijkse Nicolaasaktie. De opbrengst is bestemd voor de organisatie van een en ander. Alle kosten die we moeten maken bij het bezoek van de iint aan vde Wis en de basisschool worden uit de opbrengst van deze. enveloppenaktie betaald. De envelop wordt de komende dagen bij u opgehaald. Wij danken u bij voorbaat voor uw bijdrage. Heeft u interesse om mee te helpen met de jeugdzitting? Dat kan. Dit kan op allerlei manieren, een groepje begeleiden, kleding maken, schminken enz. Kom op 12 november a.s. om 11.00 uur naar De Wis, dan hoort u er meer over. U bent van harte welkom! Het grüpke van vief de carnavalsvereniging en stichting Jeugdwerk Rente vanaf Met het kopen van een eigen flexibele hypotheekvormen en lage rentetarieven. huis, kan alles plotseling in een Iemand die de tijd voor u neemt en nuchtere stroomversnelling komen. En dan adviezen geeft. Die uw persoonlijke hypotheek i? 't prettig iemand te kennen op wie je kunt bouwen. Iemand bij de Rabobank bijvoorbeeld. Die u alles kan vertellen over de vele compieet voor u regelt. Zo'n iemand is onze hypotheekadviseur. Kom langs of bel voor een afspraak. Rabobank Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. José de Weert-van Dijck, tel: 0478-53 05 20, thuis 0478-58 95 98. (Eff. rente 5,1%) U wilt een eigen huis en opeens ziet u die advertentie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 5