KORFBAL Cleopatra Eindelijk Na veel geplaar in voorgaande wedstrijden, met als gevolg dat de Castenrayse bevolking grote teleurstellingen moest verwer ken, werd eindelijk weer eens de volle buit binnen gehaald. Een spierblessure, hevige vorm van verkoudheid en een ver- standskiesgeval maakten het team niet sterker dan het gewoon lijk was. Daarbij leek het voor een ander alsof de nacht er niet was geweest. Of werd die in Dockside doorgebracht? Al met al deed iedereen zijn best. Helaas resulteerde dat de eerste 35 minuten niet in een doelpunt. Aangezien de verdediging ook zo zijn best deed, viel er ook geen tegendoelpunt. Bij de thee stond dus de bekende brilstand op het scorebord. Een oppepper van trainster Petra werd gewaardeerd en had het juiste effect. Wat we echt nodig hadden was de doorloper van Tikkend Neusje Jessie, waar het le doelpunt uit voortkwam. "Zien scoren, doet scoren" moet Erica gedacht hebben en al snel trokken ze de stand gelijk. Na de funktiewissel ging het even in een stroomversnelling. Joany Mahony zette ons wederom op voorsprong door van achter de korf te scoren: 2-1. Kerstin had voor aanvang van de wedstrijd te kennen^gegeven dat ze liever wilde scoren, dan dat ze het winnende lot van de Grote Clubactie zou kopen. Nou was dat lot al verkocht, dus die wens zou niet in vervulling zijn gegaan. Scoren deed ze wel. Door middel van een af stander nam ze nummer 3 voor haar rekening. Erica wist het nog even spannend te maken door onze voorsprong op minimaal te zetten: 3-2. De vele toeschouwers op en naast de bank, in en uit de buggy, staken ons een hart onder de riem. Dit motiveerde Bianca tot een hangend afstand schot, waar 4-2 uit voortkwam. Bij het eindsignaal van de scheids, die zeer goed zijn best had gedaan, (2 punten voor ons, scheidsrechter goed. Toeval?) was de uitslag het enige echte goede van deze wedstrijd. Er kon weer geslapen worden met een goed geweten. Deze winst betekende een goed eind van de le helft van de competitie 95-96. Helaas hebben we vele puntjes (onnodig) laten liggen. In de Micro, die er nu aan zit te komen, ontmoeten we sterke tegenstanders, wat het spel er alleen leuker op kan maken. Bovendien kunnen we dan Hanny weer begroeten. Hopelijk komen de vele toeschouwers van de veldcompetitie ook binnen weer kijken. Wij zullen ervoor zorgen dat er altijd een kantine achte de hand is, waar jullie je na afloop van de wedstrijd terug kunnen trekken om dan te beslissen dat jullie de volgen de keer weer komen kijken. ***Kroes*** Diverse aanbiedingen bij Cleopatra mode in lingerie. mode in lingerie 6 Kerkstraat 20a - 5961 GO Horst Week van de lingerie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 6