DORPSRAAD CASTENRAY Mededelingen Vervanging Europassen Ieder die in het bezit is van een geldige europas met opdruk 95 ontvangt deze week een bericht dat een nieuwe pas voor hem/haar gereed ligt. De passen 95 blijven geldig tot en met 31 december 1995. Omruiling hoeft dus niet persé deze of komende week plaats te vinden. Mogen wij u er nog op wijzen dat de nieuwe pas alleen in ontvangst genomen kan worden tegen gelijktijdige inlevering van de oude pas. Rabobank Zevenrode Binnenkort worden door de gemeente Venray aanpassingen aan de Horsterweg doorgevoerd. De Dorpsraad Castenray is er in ge slaagd om zowel de Provincie Limburg als de gemeente Venray te overtuigen dat een aantal aanpassingen noodzakelijk zijn. Om de veiligheid in de kom van Castenray te verbeteren is besloten tot de volgende maatregelen. C 1De kom-ingangen van Castenray worden sterker geaccentueerd f door het aanbrengen van een verhoogde middengeleider, het aanbrengen van verhoogde zij-geleiders en het plaatsen van rood-wit geblokte borden. 2. Bij de kerk wordt een knipperlichtinstallatie aangebracht Door het indrukken van een drukknop wordt de installatie in werking gesteld en gaan boven de rijbaan twee oranje lichten knipperen. Voetgangers kunnen op deze wijze veili ger de overzijde van de weg bereiken. In de week van ^3 november zal gestart worden met bovengenoemde werkzaamheden De Dorpsraad Castenray hoopt door deze maatregelen een bijdra ge te leveren aan een veiliger verkeerssituatie in de kom van Castenray .VW rO i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 3