DORPSRAAD CASTENRAY -=^,45 Speelterrein Van het nieuwe speelterrein aan de Castelostraat, Campagne straat en Matthiasstraat wordt inmiddels door de jongeren van Castenray prima gebruik gemaakt. In goede samenwerking met medewerkers van Gemeentewerken Venray en een groot aantal vrijwilligers is er een fraai en functioneel speelterrein ontstaan. Toch ontbreekt er nog een originele naam voor het terrein. Door middel een prijsvraag wil de Dorpsraad de Castenrayse kinderen van de basisschool oproepen een naam te bedenken. Verderop in deze Schans staan de "spelregels" vermeld. De Dorpsraad wil Sinterklaas vragen of hij op zondagmiddag 26 november a.s., voordat hij naar De Wis gaat, de nieuwe naam wil onthullen. Prijsvraag voor de kinderen van de Basisschool Zoals jullie misschien gelezen hebben zoekt de Dorpsraad een leuke naam voor het speelterrein aan de CastelostraatCampag nestraat en Matthiasstraat. Het leek ons een goed idee om de kinderen zelf te vragen een leuke, mooie naam te bedenken. De "spelregels" bij de prijsvraag zijn als volgt: Elk kind van de Basisschool bedenkt 2 namen en schrijft deze namen op een stukje papier. Als je het zelf niet kan dan vraag je aan je pappa of mamma of ze dat voor jou willen doen. Schrijf ook je voor- en achternaam, het adres en de leeftijd op. De namen kunnen worden ingeleverd bij H. TheeuwenPastVer- heggenstraat 9 en bij R. Cox, Castelostraat 10. Tot 10 novem ber kunnen de briefjes worden ingeleverd. De Dorpsraad wil Sinterklaas vragen, om op de dag dat hij naar Castenray komt, de nieuwe naam samen met de prijswinnaar op het speelterrein te onthullen. De prijswinnaar ontvangt van Sint een prachtige prijs als beloning. Jongens en meisjes doe je best!!! fz -n et t Bedankt voor alle felicitaties, gelukwensen en attenties, die wij op onze huwelijksdag mochten ontvangen. Het was geweldig. Paul en Sandra Peters-Kanters 1 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 19