BASISSCHOOL "10 Jaar Basisonderwijs" FANFARE Zwembad "De Sprank": school van de week Woensdag 8 november is onze school weer "school van de week" in De Sprank te Venray. Deze middag krijgen de leerlingen reductie op de entreeprijs. Ook op de data 24 januari en 29 mei a.s. is "De Stek" nogmaals "school van de week". Eventueel kunt u deze data vast noteren. De leerlingen krijgen via school de toegangskaartjes uitgereikt. Wanneer; maandag 13 november a.s. Hoe laat: 's avonds van half zeven tot half negen. Voor wie; vóör ouders, leerlingen, opa's en oma's, oud-leerlingen, eigenlijk voor iedereen die het leuk vindt om te komen. Waar; in de basisschool Wat: diverse gevarieerde aktiviteiten, zoals weikstukkenexpositie, fototentoonstelling, muziek door eigen leerlingen, video-opnamen, voorleeswedstnjd, cito-eindtoets voor ouders, poppenkastvoorstellingen etc. etc.ook voor een hapje en een drankje wordt gezorgd! Het onderwij steam Aktiviteitenkalender november: Vandaag, donderdag 2 nov. 20.00 uur repetitie; aansluitend vergadering muziekcommissie. ♦Zondag (middag), 12 november, oberen groep 1, carnaval "verlovingsbal". ♦Woensdag 15 november, bestuursvergadering bij P. Arts. Zaterdag 18 november 19.00 uur opluistering H.Mis Zaterdag 18 november tot zaterdag 25 november examens Muziekschool Venray ♦Zondag 19 november 20.00 uur Donateursconcert. ♦Zaterdag 25 november, oud papierL. Emonts en D. Thielen. ♦Zondag 26 november, intocht Sint Nicolaas. 1 8 m ^rationale Inloopavond

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 18