VERSLEYEN C.V. Cumulent Spaarfoon Plan Rabobank Zevenrode NOSTALGIE BRIEVENBUSSEN Caste nrayseweg 14 5808 AG OIRLO Tel.: 0478 - 571941 TUINLANTAARNS 2 Deze types zijn verkrijgbaar in diverse kleuren Onze collectie brievenbussen is uitge breid en wel met de volgende types: 4 postkasten postbussen op statief postbussen met muurbevestiging Houdt u van nostalgie, kom dan eens langs! Wij hebben diverse sfeervolle tuinlantaams. Een werknemersspaarregeling heeft een groot aantal voordelen. U spaart jaarlijks een leuk bedrag, zonder dat u daar veel van merkt. Daar komt nog uw fiscaal voordeel bovenop. IJ kunt uw spaarloon op een gewone spaarrekening zetten. Maar u kunt uw voo'rdeel ook verdubbelen, als u kiest voor liet Cumulent Spaarloon Plan. Want met deze combinatie van verzekerd sparen en beleggen verdubbelt u uw fiscale voordeel. Uw spaarloon is dan namelijk als lijfrente nogmaals aftrekbaar voor de inkomstenbelasting. Zo spaart u een aardig bedrag bij elkaar, terwijl het u niets hoeft te kosten Voorbeeld De essentie van het Cumulent Spaarloon Plan wordt duidelijk aan de hand van liet volgende voorbeeld. Jeroen de Vries, een werknemer van 32 jaar die in het 50% belastingtarief zit, laat via de spaarloonrekening het maximale bedrag van 1.580,00 ('95) inhouden. Dat levert hem een belasting- en premievoordeel op van 821,00. De Vries investeert het volledige bedrag in het Cumulent Spaarloon Plan. Daardoor is het hele bedrag nogmaals aftrekbaar voor de inkomstenbelasting. Dat is een extra fiscaal voordeel van 790,00. Dus dankzij het Cumulent Spaarloon Plan spaart De Vries op kosten van de fiscus ieder jaar 1.580,00 en krijgt hij bovendien 31,00 terug. Spaarloonstorting in Cumulent Spaarloon Plan: 1.580 Belasting- cn premievoordeel spaarloonregeling (ca. 52%): - 821 Belastingvoordeel door lijfrente-aftrek: .7 790 Terug van fiscus: 31 Voor meer informatie kunt u op al onze kantoren terecht.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 2