dorpsraad VORp 1 5 De eerstvolgende dorpsraadvergadering is op 30-10-1995 in cafe Hesen. Aanvang is 20.00 uur, o Iedereen is van harte welkom deze vergadering bij te wonen. Notulen openbare dorpsi aadvergadering 25-09-1995. 1. Opening. De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom. 2. Notulen dd. 21-08-1995. "de Diepeling: binnenkort heeft de Dorpsraad een gesprek met de burgemeesters Waals en Hahn. *2x Per jaar zal de dorpsraad een inventarisatie van de zit- en picknickbanken uitvoeren. C~ 3. Verslag dorpsradenoverleq "Vanuit de gemeente is er uitleg gegeven i.v.m. de stillegging nieuwe bestemmingsplannen. Vanuit verschillende kerkdorpen is er kritiek geuit. "Omroep Venray zal wwarschijnlijk de radioprogramma's publi ceren in de Trompetter. 4. Redaktie "de Schans' Mensen uit Castenray die we benaderd hebben om "de Schans" te gaan verzorgen, zeiden helaas "Nee". Mevr. R. Saris is bereid gevonden om deze taak nu op zich te nemen. Wij wensen haar veel sukses! 5. Verslag van de diverse werkgroepjes. "Werkgroep "de Schans": is nog niet bij elkaar geweest. "Werkgroep "Enquete wonen": -de uitwerking vanuit de gemeente roept weinig vragen op -het laatste half jaar zijn er veel mensen in/uit Castenray verhuisd. "Werkgroep "Speelveld Caste1ostraat -er zijn al veel positieve reaktie's gehoord -kinderen maken er veel gebruik van -t.z.t. zal het feestelijk geopend worden. "Werkgroep "Leefbaarheid in de Peel": -31-10 thema-avond in "de Wis", met als gast mevr. Grewel- dinger -alle verenigingen worden aangeschreven -definitieve agenda nog opstellen. 6. Knipperlichtinstallatie. Deze zal in week 45 worden geplaatst, tevens zal er gestart worden met de komversterkingen. 0 7. Ingekomen stukkenen., medede 1 ingen "De ruit van het busfiokje aan de Horsterweg is nog steeds stuk. De gemeente heeft op dit moment geen budget meer voor het onderhoud i.v.m. overdracht onderhoud medio '96 aan vervoersondernemi ng Hermes Dorpsraad Castenray zorgt nu zelf voor herstel van de ruit. "Begroting 1996 van de gemeente ontvangen. 4 'Mm

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 15