1.v.b. 1 2 Dropping/Orientatietocht 25 oktober 1995 Op woensdag 25 oktober a.s. hebben wij weer onze jaarlijkse orientatietochtOm half 8 vertrekken wij met eigen auto bij de kerk naar ons start-adres. We drinken eerst een kopje koffie. Daarna vertrekken de groepen een voor een voor een gezellige en hopelijk droge puzzeltocht met opdrachten e.d. Bij terugkomst krijgt iedereen weer soep met broodjes. De kosten bedragen ƒ10,- p.p. Opgeven bij M. Hendrix-Vervoorttel. 571792. Graag een goede zaklamp en een pen meebrengen! Aan alle leden van de LV3 Kring Venray, Hierbij wordt uitgenodigd tot het bijwonen van de thema-avond CONSUMENT/PRODUCENT, welke gehouden wordt op dinsdag 2^ oktober a.s# in gemeenschapshuis DE WIS te Castenray. Aanvang: 20.00 uur. Kosten f 3*50 (inclusief koffie). Het doel van deze avond is dat de consument en de producent meer begrip voor elkaar krijgen; de consument voor de mogelijkheden die de producent heeft en de producent voor de wensen van de consument op het gebied van levensmiddelen. Aan de orde komen o.a. de vragen: - '.Vat gebeurt er met een product voor het in de winkel ligt? - Hoe wordt het product gemaakt en waarom op deze manier? - Hoe kiest de koper een bepaald product en waarom juist dit? Iedereen staat dagelijlcs voor de keus: "Wat eten wij vandaag?" Bij de aankoop worden wij beïnvloed door dingen die wij hebben gehoord of gezien. PROGRAMMA Opening door de kringvoorzitster - De discussieleidster legt de zaal een aantal vragen voor en bespreekt deze na - Algemene inleiding door de discussieleidster over de veranderingen van productiewijzen en de gevolgen daarvan voor consument en producent. - Specifieke inleiding door 2 deskundigen: - Nel Korsten uit Panningen (trostomaten) - Mari'êtte Nelissen uit Oirlo (eieren) - Deelneemsters kunnen onder leiding van de discussieleidster vragen a stellen aan de producenten. - Brede discussie over met name: "Verandert onze keuze door de gegeven informatie?" en "Wat hebben we er zelf voor over?" - Afronding door discussieleidster. - Sluiting door de kringvoorzitster. Wij hopen dat U na een avondje CONSUMENT/PRODUCENT bij het inkopen van eten bewuster oplet en een betere keuze uit het aanbod kunt maken. Wij hopen velen van op deze avond te mogen begroeten. secr Met vriendelijke Ad van der

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 11