svc senioren CASTENRAY OP DE GOEDE WEG Laat uw verdriet onze zorg zij Wy z\)n dag en nacht bereikbaar Ook de afgelopen zondag wist Castenray de volle buit weer binnen te halen. In Geysteren boekten de blauw-witten een dik verdiende overwinning. Voor Castenray betekende dit de 3e overwinning op rij. Na een slechte competitiestart heeft Castenray de draad weer duidelijk opgepakt. En waar Castenray nu wekelijks punten blijft halen laat de concurrentie de eerste steekjes vallen. Het wordt dus met de week spannender in de le klasse. In vergelijking met de vorige twee overwinningen op resp. Kessel Eik en Boekend was deze op Geysteren de meest bevredigende. Daar waar Castenray normaal de meeste steekjes laat vallen (het bekende slappe le kwartier) kreeg het nu juist de mogelijkheid om al vroeg de scoren te openen. Maar de goed keepende Geysterse doelman hield zijn ploeg voorals nog op de been. Het was echter duidelijk dat het Castenray was die het meest aanspraak leek te gaan maken op de overwinning. Na 25 minuten kregen de blauw-witten dan ook waar het recht op had. Ivan hield overzicht binnen de '16' en vond de vrij lopende John die met een schuiver in de lange hoek de score opende. Nog voor rust wist Castenray de score uit te bouwen. Na een leuke actie op rechts haalde Denny de achterlijn (met of zonder schaar was niet helemaal duidelijk) en zag de inkomende Ivan die de 2 - 0 letterlijk kon inlopen. Na de rust werd er door Castenray een tandje teruggeschakeld. Geysteren rook zijn kans en zette Castenray bij vlagen vast op eigen helft. Toch waren het de gasten die scoorden en brachten zich daarmee in veilige haven. Wat betreft het doelpunt hoef ik slechts te verwijzen naar de eerste twee, zij het dat de namen anders zijn. Ditmaal was het John die de op rechts meekomende Marcel vond: 3-0 (wat kan voetbal toch simpel zijn). Dat Geysteren hierna nog terugkwam tot 3 -1 is enkel voor de statistiek. De 3e overwinning op rij was behaald. De meeste van ons zullen met verlangen uitkijken naar komende zondag, want dan komen we namelijk een oude bekende tegen. Voormalig trainer Koos Reijnders zal met zijn Kronenberg de Castenrayse voetbalvelden aandoen. En als Castenray ook deze test weet te doorstaan lijkt het klaar voor de krachtmeting in de bovenste regionen. D.I.S. Begrafenis- en Crematie-onderneming Patersstraat 25 5801 AT Ven ray Telefoon 04780-89199 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst Telefoon 04709 - 87099 Theo Arts

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 9