handboogschutters 2 dameskoor m Rabobank le Competitie-ronde afdeling 14. Dinsdag 10 oktober Ysselsteyn 1 - Batavieren 1 te Merselo Vertrek 18.45 uur Samenstelling zestal: Paul kuijpers, Jan Vollenberg, Piet Heidens, Luc Kuijpers, Jan Vissers en Bert Emonts Schutters de aanvang's tijd van de competitie wedstrijden die door de week worden verschoten beginnen om 19.30 uur en niet om 20.00 uur zoals op je wedstrijdkalender staat vermeld. Zaterdag 14 oktober Koningslust 1-Batavieren 2 bij 't Trefpunt te Tienray Vertrek 17.15 uur. Batavieren 3 en de rest schutters schieten ook hun wedstrijd bij 't Trefpunt te Tienray tegelijk met 't 2e zestal. De volgende schutters worden hier voor verwacht: Gerrit Cremers, Jan Classens, Mart Smulders, Mieky Vollenberg, Ilja Heidens, Jac Hesen, Tom Smits, Jan Smits, Jan Tacken, Niek Smits, Harry Cremers, Robert v Casteren, Henk Smits, Bob Kuijpers, Ron Camps, Tom Houwen, Jos Hendrix, Bart Emonts en Xavier Weijs 17 oktober 2e wedstrijd onderlinge competitie. 20 oktober Griendtsveense pijl vertrek 18.45 uur. Zondag 8 oktober semi-interland Belgie's Limburg - Nederland's Lim Burg te Tongeren Luc Kuijpers schiet mee in 't Ned Limburg's jeugdteam. Do. 12 okt. repetitie om 19.45 uur. Vr. 13 okt. feestavond. Za. 14 okt. H. Mis om 19.00 uur. Do. 19 okt. repetitie om 19.45 uur. Zevenrode Verkorte agenda 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1994 4. Verkiezing leden Bestuur Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank Zevenrode, met kantoren te Leunen, Merselo, Oirlo en Ysselsteyn, haar leden op tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering die gehouden wordt op donderdag 12 oktober 1995 om 20.00 uur in het gemeenschapshuis "de Smelehof" te Ysselsteyn. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1994 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. en Raad van Toezicht 5. Mededelingen en rondvraag 6. Presentatie tevredenheidsonderzoek en relatiebeheer Het Bestuur. De Rabobank is een coöperatieve batik, wet als doelstelling leden ondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken wensen, die via een geko zen bestuur en de ledenvergadering invloed kunnen uitoefenen op bet beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent het belang van de leden en cliënten zwaar meetelt. Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 2