li Gevonden voorwerpen Na het kerkdorpentoernooi zijn er enkele dingen blijven liggen nl. trainingsjas T-shirt ketting met letter D Als je 1 van deze dingen mist kun je even contact opnemen met Diny Peeters, telefoon: 571819 Grote Clubactie Binnenkort komen de seniorenleden van de afdeling korfbal weer bij u langs met de loten van de Grote Clubactie. De opbrengst van deze loten komt voor een groot deel ten goede aan de eigen sportvereniging. Dus van de 5 gulden die een lot kost komen er 4 gulden terecht bij de vereniging. Er is een groot aantal prijzen beschikbaar waarvan al enkele malen een prijs in Castenray terecht is gekomen. Dus steun de vereniging. GAADVERDAAME WAT EEN VELD Om wazige vragen over wazige dingen te voorkomen, volgt er deze week een serieus verslag van de wedstrijd Swift-Castenray 1. De regen viel met bakken uit de hemel, waardoor de grasmat één grote modderpoel werd. Gevolg hiervan was menige buikschuiver, dit tot groot genoegen van de voetballers onder de plu op de eretribune Swift, wat aanvankelijk aan de betere kant van het veld opereer de, wist meer en betere kanseNte creëren, waardoor we door mid del van 2 tegentreffers genadeloos op de pijnbank werden gelegd. Deze stand bleef tot de thee, die beter was dan de wedstrijd, gehandhaafd. De hoofdtribune stroomde leeg. Het beste gedeelte van de wedstrijd hebben ze gemist. Uiteindelijk werd er toch nog gekorfbald. Tegen de verhouding in kwam Swift op een 3-0 voorsprong, waarna het de beurt was aan ons. Een vlammend schot uit handen van Angelique legde de Swiftse defensie in de luren. Na de funktiewissel werd er gekozen voor een hele ander opzet in de aanvü. Swift wist hier niet echt raad mee. Bij een verkeerde opstelling van één van de Swift-verdedigsters stond Lucienne even in dubio maar ze nam geen enkel risico. Na een draai van 180 graden kon ze van onder de korf de achter stand verkleinen tot 2-3. Met nog 1 minuut te spelen, was de tijd te kortom de laatste broodnodige treffer te scoren. Bij het eindsignaal werd het stil in ons en de wereld draaide door. XXX KROES xxx Merels - Aspiranten 1 We waren nog maar net bezig en hij zat 0-1, door Marlies. Even later schoot Annemie van afstand. Een mooi doelpunt 0-2. Daarna doelde Annemie weer van afstand, 0-3. Sarah, die reser ve stond, riep als een "blieje hen" naast de lijn. Na de rust had Sarah met Annet gewisseïs. Lieke maakte daarna snel een goal 0-4. Daarna werd er nog 3 keer gescoord. Deze goals werden gemaakt door Lieke, Marjan 2x. Goed he. Groetjes de aspiranten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 11