Gastenray komt niet uit dal dameskoor 0^ P m 3 Aspiranten 1 - Grubben aanvang 13.00 uur aanwezig: 12.15 uur Wedstrijdnummer2748 Zondag 8 Oktober Senioren 1 - De Merels 2 aanvang 10.00 uur scheidsrechter: Mw. W wedstrijdnummer: 2561 Hendrix Senioren 2 VRIJ Denk allemaal aan de algemene ledenvergadering op 2 oktober, als je niet kunt, meldt je dan af bij een van de bestuursleden of jullie leidster. Bij voorbaat dank en tot dan. Peeikorf 2 - Castenray_2 Het begint rustig. Soms zijn er wat kansen maar ze willen er niet in. We spelen netjes rond. Peeikorf heeft veel balver lies. Maar er gebeurt niks meer voor de eerste helft. Rust We kregen veel advies van Angel ique. Na de rust ging het er veel fitter aan toe. Totdat Jolien in actie kwam en wat dacht je, 0-1 jeeee. En toen was het afgelopen. Vr29 sept. Do5 okt Do. 12 okt. Za. 14 okt. bloemenaktie aanvang 13.30 uur repetitie om 19.45 uur. repetitie om 19.45 uur. H. Mis om 19.00 uur. De korfbalsters togen vol goede moed naar Ysselstevn op daar tegen de reserves van De Peeikorf te spelen. De laatste wedstrijd was immers met een gelijkspel afgesloten en er leek een stijgende lijn in het spel te zitten. Al na korte tijd keek De Peeikorf tegen een achterstand aan. Sindy gooide een afstander er goed in. Ysselsteyn kwam echter al snel weer op gelijke hoogte. Op aanmoedigen van de toeschouwers uit Gastenray, waaronder vele voetbaliers die overigens louter eerst- spelers waren (de jongens van twee hadden schijnbaar de kater van de week daarvoor nog niet verwerkt), zette Kerstin dmv van een afstandsschot SVC weer op voorsprong. De Castenrayse dames hadden wellicht te weinig uurtjes geslapen want er werd nog volop gerust tijdens de wedstrijd. Dit resulteerde in twee treffers van de Peelkorfsters, waardoor Castenray tegen een 3-2 achterstand aankeek. !n een wakker moment werd net voor rust de stand toch nog rechtgetrokken toen wederom Sindy met wederom een schot van afstand scoorde. Na de thee kwam Ysselsteyn op een 4-3 voorsprong. De bal werd rondgespeeld. De bal werd rondgespeeld. De bal werd rondgespeeld. Tussen het rondspelen door scoorde Lonneke nog wel de gelijkmaker maar door een van de vele scheidsrechterlijke dwalin gen werd het doelpunt onterecht afgekeurd. Trainster Petra mompelde iets van 'zonder bril is het moeilijk kijken', maar afgekeurd is afgekeurd. Als een echte trainer liep Porky zenuwachtig langs de lijn op en neer. Het mocht allemaal niet baten want Castenray kon geen potjes meer breken, laat staan een doelpunt maken. Castenray was duidelijk de ploeg met het meeste balbezit maar kon niet genoeg kansen creeeren. De Peeikorf was daarentegen veel direkter en scoorde (te) gemakkelijk. Alle toeschouwers bedankt en hopelijk tot zondag, wanneer het foutje van vorige week goedgemaakt gaat worden. Kees Jansma.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 5