Het hele jaar door goed beschermd op reis met de LLTB THUIS IN PROFESSIONEEL ADVIES Rabobank LLTB Verzekeringen Noord 04780-71642 Zevenrode 10 Met een doorlopende reisverzekering van de LLTB bent u niet alleen tijdens de zomervakantie goed beschermd. Ook uw tripjes tussendoor zijn automatisch verzekerd. Een veilig idee. Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank Zevenrode, met kantoren te Leunen, Merselo, Oirlo en Ysselsteyn, haar leden op tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering die gehouden wordt op donderdag 12 oktober 1995 om 20.00 uur in het gemeenschapshuis "de Smelehof" te Ysselsteyn. 1. Opening S. Mededelingen en rondvraag 2. Notulen vorige vergadering 6. Presentatie tevredenheidsonderzoek 3. Jaarrekening 1994 en relatiebeheer 4. Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1994 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur. Voor meer informatie neem kontakt op met; De Rabobank is een coöperatieve bank, met als doelstelling leden ondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken mensendie via een geko zen bestuur en de ledenvergadering invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent het belang van de leden en cliënten zwaar meetelt. Verkorte agenda Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 10