Rene Duykers verliest eerste competitiewedstrijd Duel medekoploper verloren HOBRO" U wilt toch zeker ook het allerbeste liep Castenray wederom achter de feiten aan. S.V.C. ging snel op zoek naar de gelijkmaker en kreeg daar enkele goede mogelijkheden voor. Zo had Ivan pech met een boogbal en kwam Marcel net een stap te laat om de 1 - 1 binnen te tikken. Tevens moest Castenray ontzettend opletten voor enkele gevaarlijke counters van de Kesselnaren. Na de rust was het voornamelijk S.V.C. wat de klok sloeg. De verschillende opgezette aanvallen strandden meestal in het overbevolkte Kesselse strafschopgebied. Maar na een kwartier wist Marcel het net toch te vinden. Een reeks kapbewegingen gevolgd door een schuiver in de lange hoek betekende de verdiende gelijkmaker. Met nog een half uur op de klok voelde S.V.C. dat er meer in zat en verhoogde de druk op het doel van de tegenstander. Het duurde dan ook niet lang totdat de moegestreden Eiker Boys-ploeg door de knieën ging. John tikte de bal nog net voordat de keeper er aan kwam op Marcel, die het klusje opnieuw afmaakte (en niet Jan Arts wat de Venrayse Kabelkrant meldde... hij zou wel willen). In het slotgedeelte van de wedstrijd probeerde Eiker Boys nog een gelijkspel af te dwingen, maar de conditie van de gasten bleek niet voldoende. Hierdoor bleef S.V.C. zonder al te veel moeite overeind. Na een moeilijke competitiestart lijkt Castenray de weg gevonden te hebben. Of dit waar is zal a.s. zondag moeten blijken als de blauw-witten op bezoek gaan bij Boekend. D.I.S. voor Uw hond Voer dan "HOBRO"verrijk t met zeewier ©n sthapevsi, ds w#i mo gessrid. "HOBRO"- dinner, krokant of vleesbrok Zakken van 15 kg GRATIS thuisbezorgd Tijdelijk met GRATIS HOBRO V00RRAADT0N Wil Janssen Tel. 71985 CASTENRAY 2 - AMERICA 3:1-3 Door DIE TWEED KEES Afgelopen zondag was de wedstrijd van de waarheid. Er moest gevoetbald worden tegen medekoploper America. Castenray begon fanatiek aan de wedstrijd met de drie punten al in het achterhoofd. Met een gemiddelde leeftijd van 34 voor America en 23 voor Castenray, dacht het twed qua loopvermogen de overwinning te kunnen forceren. Maar na wat geharrewar van de scheids: wel een vrije trap, geen vrije trap, volgde: wel een corner, geen corner en de America scoorde de openingstreffer. Na enkele mislukte passes op het middenveld kwam er een Americaanse speler alleen voor Roel W. Hij scoorde beheerst. Gouden wissel Na rust kwam Castenray na een donderende speech van leider Rene, vol goede moed, maar niet echt beseffend dat men met 2-0 achterstond, het veld weer op. Omdat er steeds meer gestoord werd in de voorhoede en op het middenveld, werd America langzaam onder druk gezet. De bal belandde bij Marcel die een precies passende pass op de pas ingevallen Björn gaf. Deze scoorde beheerst de verdiende tegentreffer. SVC 2 kwam steeds beter in het spel en America begon steeds meer te klagen en gemene dingen uit te halen (Xavier's edele delen werden aan een knijptest onderworpen). Het leek echter een kwestie van tijd wanneer Castenray de gelijkmaker zou scoren. America bleef echter op de been en scoorde in de slotminuten via een counter nog onterecht de derde treffer. Laatste woord De leider had dit keer geen laatste woord, hij was in een ver hoekje uit aan het huilen. Dit was namelijk zijn eerste verloren competitiewedstrijd, sinds hij leider werd van het tweede eiftal. In de volgende wedstrijd zal er in de eerste helft veel harder gewerkt moeten worden, zodat er niet een onnodige achterstand opgelopen wordt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 5