11 Mega-bakkie had positief effect dameskoor Feestavond leidsters De feestavond gepland op zaterdag 23 september van de leid sters gaat niet door wegens teveel afmeldingen. Op de vergade ring van dinsdag 26 september wordt een nieuwe datum vastge steld. KROES Za. 23 sept.: H. Mis om 19.00 uur. p Do. 28 sept.: repetitie om 19.45. Vr. 29 sept.: bloemenaktie Do. 5 okt. repetitie om 19.45 uur. De wedstrijd tegen aartsrivaal DES stond op het programma. Niet alleen de dames in het veld waren tegenstanders maar ook hun trainer Wim. Hij gaat als onze ex-ex-trainer door het leven en was dus de moeite waard om te verslaan. Het ging echter voornamelijk om de mutanten in het rood. Mega-perls Bianca was de eerste die dmv een afstandsschot de tegenstander een poepie liet ruiken. Uit de verre omtrek kwamen telefoontjes binnen mbt stankoverlast. DES, wat staat voor De Eenzame Silhouetten, liepen met de wasknijper op de neus over ons heen met twee treffers. Was dat omdat Sefke en Roger met een mega-toeter op hun Escort langs kwamen rijden? Rooie Lon, vandaag op schot, zette de stand op 2-2. Als reactie hierop probeerde Toemoel-thuus-Luus dit ook. Haar afstandsschot werd afgevangen door de persoon in kwestie, waarna ze zelf met een doorloper het team op een 3-2 voorsprong zette. Slaapmuts scheids (een behoorlijk sombere negatieve muts) had een duidelijke hekel aan Castenray wat ze overduidelijk liet blijken door in ons nadeel te fluiten. Getuigen hiervan waren honderden voetballers van de 2 die allen om 10 uur waren opgestaan om ons in actie te zien. Op dat moment toonde DES echter actie. In mum van tijd zetten ze de 3-2 achterstand om in een 3-6 voorsprong. Mega-meid Petra begon langs de lijn te schelden op de scheids met de woorden: "trut van een scheids". Jewel Jessie toonde zich sociaal en stak een 'pas op' vinger op en zei dat ze die woorden nooit meer wilde horen. De come-back werd opgestart. Mede dankzij de goeie woorden van trainster Petra kwam de uitgeslapen Bianca wederom met een afstandsschot. Bij deze 4-6 achterstand voor Castenray wisten De Eenzame Silhouetten toch weer uit te lopen naar 4-7. Ex-ex-trainer Wim ging volledig uit z'n bol en dacht de buit reeds binnen te hebben. Z'n vreugdedans kwam helaas voor hem te vroeg en had op z'n team een negatief effect. Rooie Lon ging in gevecht met haar tegenstandster. De woorden "Doe toch nie zö belachelijk man kwamen op het goeie moment. Haar vechtlust inspireerde haar tot haar 2e treffer van afstand (5-7). Ondanks dit positieve feit zag Petra bij enkelen van ons de wanhoop op het gezicht. Deze verdween gelukkig helemaal toen Jewel Jessie de achterstand dmv een afstandsschot verkleinde tot 6-7. Wim begon steeds langzamer te dansen, waarop Home Alone-Joan hem erop attent maakte dat hij uit de maat ging. Hij begon steeds harder te schreeuwen: "Gebruik je lichaam". Wat is dat voor tent waar hij in het week end altijd heen gaat? Zijn Vierlingsbeekse dames luisterden wonderbaarlijk goed naar deze wazige praat en zetten bij iedere mogelijkheid hun volle gewicht in het spel. De scheids zag er de lol wel van in en keurde alles wat af te keuren was, goed. De frustra tie bij de DES-dochters was echter van hun gezichten af te lezen toen Toemoel-thuus- Luus met nog twee minuten te gaan, van afstand de stand weer gelijk trok. De vlechtjes van lieve rasta Winke gingen spontaan overeind staan. DES kon niet meer de stille kracht vinden om goeie acties op te zetten. Het eindsignaal betekende voor ons in dit geval een gewonnen gelijkspel. De hoofden van de DES-dames bogen enigszins versla gen richting grasmat. Handen werden slapjes gedrukt waarmee het einde van de wed strijd een feit was. Deze 7-7 gelijkstand was voor ons na een 4-7 achterstand een goeie zaak. Het begin van de competitie is helaas niet zo soepel verlopen. Er zal hard gewerkt moeten worden in de tijd die ons nog rest. Volgende week: Peelkorf 2 - Castenray 1 op sportpark De Vlies in Ysseisteyn. Aanvang 10.30 of 10 uur. Volgens mij om 10.30 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 11