Wedstrijd- en rij schema voor de mono's WI-J ZIEN GEWOËN EEN SCHON TEAM Ante-beschouwing Op de avond voor de wedstrijd, tijdens een zeer gezellige bij eenkomst in de Koster (bij Engele Truus), werd al hard gedis- cusieerd over de wedstrijd die plaats zou gaan vinden tussen ons en het team uit het land van Rowwen Hèze. Echter, de eni ge rowwe die daar zouden zijn waren wij. Vandaag zou blijken of de angst die bestond voor de vrouw met de fluit, gegrond zou zijn. Sefke doet de groeten aan Buffalo Tom en Wies deelt halfom uit. Een goede basis voor een wedstrijd tegen Erica. De daad: De halfom bleek helaas niet zo'n goede basis als we gedacht hadden. Een rustig begin van de wedstrijd betekende enerzijds een goed overzicht, anderzijds bleef het scoren achterwege. Dankzij een zeer goede verdediging kreeg de aanval plenty of time om acties voor te bereiden. Het duurde echter behoorlijk lang, voordat onze normaal zo produktieve aanval tot scoren kwam. Krully Wully Luus nam hierin het initiatief; middels een doorloper opende ze de score. Op aangooien van Dry Wief Donna verdubbelde Sneaky Jessie de voorsprong tot 2-0. Bull's Eye Joan sprong van blijdschap in de rooie haren van ons Lon. De vrouw met de fluit, een schon des overigens, kreeg lachstui- pen en kraamde uit dat we eene schonne hoëp bij elkaar waren. Nog helemaal onder de indruk van deze geweldige opmerking was er even een moment van onoplettendheid in onze verdediging. Erica profiteerde hier, helaas voor ons, op de goede manier van en verkleinde onze voorsprong tot 2-1. Nevve de lijn Wendy stoote Mega-meid. Petra aan en riep ver ontwaardigd: "Wat is dit nou?" Petra zei: "Dat is nou een tegendoelpunt, maaar jong." Dat moest natuurlijk weer goed gemaakt worden. Degene die hiervoor de aangewezen persoon was, is Winkel zonder 1. Met haar groene ogen en gouden randje wierp ze een doordringende blik op haar tegenstandster. Deze stond als aan de grond genageld, waardoor Winkel zonder 1 op heel coole wijze haar doorloopbal kon benutten: 3-1. Verfkwast Angelique deed de buikschuiver. Resultaat was een zwart rokje waar Megaperls aan te pas moesten komen. Bianca, die inmid dels gewisseld was voor Coupe Sindy, werd naar de Aldi gestuurd om deze te halen. In the meanwhile kregen de dames van Erica nieuwe spirit. Ze kwamen gevaarlijk dichtbij door 2-3 te sco ren. Een geval van, weet ik wat, betekende 3-3. Hierover ver der geen commentaar. Een balenuitslag. Dat is niks vur os en dat wiëte wi-j ok goed, mar ja. Gelukkig hebben onze sportvrienden van de voetballende tweede beter hun best gedaan. Dit was bij de post-beschouwingdie avond ook weer bij Engele Truus, een kleine troost. Terrein Lottum 12.00 uur Lottum 1 - 13.00 uur Castenray vertrek bij de kerk rijden Terrein Castenray 11.30 uur Castenray 12.00 uur Castenray aanwezig Castenray Erica 11.15 uur Evelien, Danielle, - Lottum 1 - Peelkorf 11.00 uur Loes Terrein Erica 12.00 uur Erica - Castenray 12.30 uur Peelkorf - Castenray vertrek bij de kerk 11.15 uur rijden Monique J Cindy, Susan 23-09 07-10 21-10 KXK KROES KHK 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7